İçeriğe geç

Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu kurye olarak elemanlarımızın işe alımları aşamasında sınavlar yapmak suretiyle elemanlarımızın motor kullanımı konusundaki yeteneklerini belirlemek suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Motor kullanımı sınavları haricinde sözlü mülakatlar yapmak suretiyle de hem kurye sektörü hakkındaki bilgilerini hem de üslup ve güler yüzlü olup olmadıklarını saptamaktayız. Bu aşamaları geçerek işe alımlarını gerçekleştiren elemanlarımızı hizmete başlamadan önce birçok eğitim aşamasından geçirmek suretiyle sunacakları hizmet konusunda son derece profesyonel hale getirmek suretiyle hizmet vermelerini sağlamaktayız. Bu sayede siz müşterilerimize karşı son derece deneyimli ve güler yüzlü bir şekilde hizmet veren çalışanlarımız sunduğumuz hizmetin kalitesini çok yönlü şekilde artırmak konusunda çok büyük yardım sağlamaktadırlar.

Zeytinburnu kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin en önemli materyalinin motorlarımız olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu sebepten dolayı her şeyden çok motorlarımıza özen gösteriyoruz. Motorlarımızın düzenli olarak değişimlerini yapmak suretiyle daha yeni ve yüksek modelli olmalarını sağlıyor ve arıza çıkarmalarını en aza indirmiş oluyoruz. Ayrıca yine motorlarımızın fren bakımlarını, motor bakımlarını zamanında yaptırmak suretiyle yine arıza çıkarma riskini azaltmış oluyoruz. Motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının düzenli olarak bakımlarının yapılması ürünlerinizin çok daha korunaklı olmasını sağlamaktadır.

Zeytinburnu Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren işletmemiz sizlere her zaman hızlı bir hizmet vermek suretiyle sizlerin zamandan büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Sunulan hizmetin hızlı olması için birçok özelliğe ihtiyaç vardır. Bünyemizde çalışan elemanlarımızın motor kullanım konusunda deneyimli olmaları. Motorlarımızın bakımlarının zamanında yapılıyor olmaları. Teknoloji kullanımı gibi özellikler sunulan hizmetin hızlı olmasını ve siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmamızı sağlamaktadır.

Zeytinburnu kurye işletmemiz sizlere hızlı hizmetin yanında acil kurye hizmeti de sunmaktadır. Günümüz trafik şartlarında otomobiller ile acil bir şekilde teslimatı sağlanamayacak ürünlerinizi, evraklarınızı bizler çok hızlı ve acil bir şekilde teslimatını yapmaktayız. Bizleri arayarak veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak kurye ihtiyacınızın acil olduğunu söylediğiniz de acil kurye olarak görev yapan elemanlarımız ile sizlere hizmet vermekte ve en kısa sürede teslimatları sağlamaktayız.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp