İçeriğe geç

Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy kurye olarak sizlere her zaman kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz özellikler sayesinde sunduğumuz kurye hizmeti her zaman siz müşterilerimizin istediği gibi olmakta ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır. İşletme olarak çalışanlarımızın özenle seçilmesi ve motor kullanım konusunda yeteneklerinin sınav ile belirlenmesi. İşletme olarak kurye sektörünün en çok kullanılan motorlarının devamlı olarak yenilenmek suretiyle yüksek modelli olması ve her türlü periyodik bakımlarının zamanında yapılması. Sunduğumuz hizmet aşamalarında teknolojiden faydalanmak suretiyle kaliteli bir hizmet ortaya konulmaktadır. Bu özellikler sayesinde siz müşterilerimizin istedikleri gibi bir hizmet verilmekte ve en büyük amacımız olan sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Zekeriyaköy kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin aşamalarında teknolojiden faydalanılmakta ve bu sayede hizmetin hızı ve güvenilirliği artmaktadır. Öncelikle kullandığımız sipariş ekranlarımız anlık olarak güncellenmekte ve sizlerin verdiği siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmektedir. Bu sayede siparişleriniz hiç beklemeden yola çıkmaktadır. Kurye elemanlarımız tarafından yola çıkmadan önce navigasyon sistemleri sayesinde en doğru yol belirlenmektedir. Ayrıca motorlarımızda bulunan araç takip cihazları sayesinde sistemlerimizden siparişlerinizin anlık olarak nerede olduğunu görebilir ve kendinizi ona göre hazırlayabilirsiniz.

Zekeriyaköy Kurye Hizmeti

Zekeriyaköy kurye işletmesi olarak sizlere birçok ödeme yöntemi sunmakta ve günlük durumlarınıza göre kolaylık sağlamak suretiyle gönlünüzce sipariş verebilmeniz sağlanmaktadır. Üzerinizde nakit olmaması durumunda internetten sipariş verirken veya kurye elemanlarımızın yanlarında getirdiği post cihazları sayesinde kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Veya kartlarınızda para olmaması halinde kapıda ödeme yöntemini seçmek suretiyle kurye elemanlarımıza nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri sayesinde istediğiniz şekilde ve kendinize uygun ödeme yöntemi ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Zekeriyaköy kurye işletmesi olarak bünyemizde devamlı olarak yedek kurye elemanı ve yedek motor bulundurmaktayız. Bu sayede sipariş aşamasında oluşabilecek her türlü sorun ve aksaklık anında yedek kuryelerimiz olay yerine giderek siparişlerinizi teslim almak suretiyle sizlerin adreslerine teslimatınızı sağlamaktadır. Bu sayede oluşabilecek aksaklıklardan sizler etkilenmiyor ve asla mağduriyet yaşamıyorsunuz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp