İçeriğe geç

Yeşilyurt Kurye

Yeşilyurt Kurye

Yeşilyurt kurye olarak kurye sektöründe hizmet vermekte ve siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her aşamada çalışma ve araştırmalar yapmaktayız. Bu çalışma ve araştırmalar sayesinde sunduğumuz hizmeti siz müşterilerimizin istediği özellikler ile yapmakta ve sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız. Yaptığımız araştırmalar sayesinde siz müşterilerimizin kurye hizmetin uygun fiyat, hız, güven, kalite, çok yönlü teslimat seçenekleri, çok yönlü ödeme yöntemleri istediğinizi analiz ederek bu kriterlerde birçok çalışma yaparak geliştirmeler yapmaktayız. Yaptığımız bu geliştirmeler müşterilerimizin kurye sektöründe hizmete ihtiyacı olduğunda bizleri tercih etmesine sebebiyet vermekte ve her zaman kaliteli bir hizmet almalarını sağlamaktadır. Ayrıca işletme olarak uzun yıllardan bu yana hizmet verdiğimiz için çok büyük tecrübe ve profesyonelliğe sahibiz.

Yeşilyurt kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin güvenli olması bizim için her şeyden önemli bir konumda yer almaktadır. Güven duygusu kolay oluşan bir duygu değildir. Güven duygusunun oluşması için çok büyük çaba gerekmektedir. İşletme olarak bünyemizde çalışan her elemanımıza işlerine başlamadan önce ürün bilgileri hakkında eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde ürünlerinizi motorlara yerleştirirken düzenli bir şekilde yerleştirmekte ve ürünlerine zarar gelmesini engellemektedirler. Ayrıca kurye elemanlarımız sipariş için yola çıkmadan önce verdiğiniz siparişleri tek tek kontrol etmek suretiyle eksiksiz olmalarını sağlamaktadırlar. Ayrıca motorlarımızın güvenli bir dizayn aşamasından geçmesi sebebiyle her türlü dış etkene karşı ürünlerinizi son derece korunaklı bir şekilde siparişlerinin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Yeşilyurt Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren işletmemiz siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda birçok teslimat yöntemi geliştirmiştir. Bunlardan bir tanesi de temassız teslimattır. Özellikle pandemi ile hayatımıza giren bu teslimat türü sağlıklı bir teslimat aşamasını gerçekleştirmek konusunda çok büyük yardım sağlamaktadır. Müşterilerimizin teslimatlarını kapılarına asmak suretiyle teslimatı gerçekleştirmekte ve hemen ardından müşterilerimize mesaj veya arama yolu ile haber vermekteyiz. Bu sayede sağlıklı ve güvenilir bir teslimat gerçekleşmiş olmaktadır.

Yeşilyurt kurye işletmesi olarak günümüz ekonomik şartlarında artış gösteren kurye fiyatlarından müşterilerimizin şikayetçi olduğunu biliyoruz. Bu şikayetler üzerine işletme olarak güncel araştırmalar ve hesaplamalar yapmak suretiyle müşterilerimizi mutlu edecek fiyatlar ortaya çıkarmaktayız. Yaptığımız bu hesaplama ve araştırmaların amacı müşterilerimizin memnuniyetidir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp