İçeriğe geç

Yeşilköy Kurye

Yeşilköy Kurye

Yeşilköy kurye işletmesi olarak sizlere uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet neticesinde her zaman siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış ve her zaman takdir toplamış bulunmaktayız. Bu memnuniyet ve takdirler işletme olarak sunduğumuz hizmetin her aşamasında kaliteyi ve hızı yakalamamızdan kaynaklanmaktadır. İşletme olarak teknolojiden faydalanıyor olmamız, çalışan elemanlarımızın profesyonel olması ve kullandığımız motorların yüksek modelli olması ve birçok özelliğimiz sayesinde kurye sektöründe en kaliteli hizmeti veren işletme olmamızı sağlamaktadır. Ayrıca işletme olarak birçok teslimat özelliği, ödeme yöntemlerimiz bulunmakta ve bunların yanında hizmetimizin fiyatları her zaman piyasanın altında kalmaktadır. Bu özellikler sayesinde müşterilerimizin memnuniyeti kazanılmakta ve her geçen daha çok artmaktadır.

Yeşilköy kurye olarak her zaman piyasa araştırması yapmakta ve fiyatları takip ederek müşterilerimizin memnuniyetlerini ölçmekteyiz. İşletme olarak yaptığımız araştırmalar, toplantılar ve hesaplamalar sayesinde müşterilerimizi rahatlatacak ve maddi olarak sıkıntıya sokmayacak şekilde fiyatlar ortaya çıkarmaktayız. Bu çalışmaları yaparken amacımız günümüz ekonomik şartlarında siz müşterilerimizi biraz da olsa rahatlatabilmektir.

Yeşilköy Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe en önemli özelliklerden birisi sunulan hizmetin hızlı olması ve zamandan tasarruf edilmesidir. Bu özellik her şeyden çok daha önemlidir. Sunulan hizmetin hızlı olabilmesi için işletme olarak birçok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Bünyemizde çalışan elemanlarımızın genç olması, profesyonel olması, teknoloji konusunda bilgili olmaları önemli konular arasında yer almaktadır. Ayrıca işletme olarak bünyemizde kullandığımız motorların yüksek modelli ve bakımlarının zamanında yapılıyor olması da hizmetin hızını artırmaktadır.

Yeşilköy kurye işletmesi olarak her zaman yedek kurye ve motorlarımız bulunmaktadır. Bu özellik bizim işletmemize özel olarak uygulanmakta ve her zaman faydası görülmektedir. Kuryelerinizin teslimatları sırasında oluşabilecek kazalar, arızalar gibi durumlarda hemen yedek kuryelerimiz devreye girmek suretiyle olay yerine giderek kuryelerinizi teslim alarak hiç vakit kaybetmeden adreslerinize getirmektedir. Bu sayede oluşan sıkıntılardan siz müşterilerimizi mağdur etmemek suretiyle hizmetimizi yerine getirmekteyiz. Yedek kurye özelliği işletmemizin en önemli özelliklerinden bir tanesidir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp