İçeriğe geç

Yakuplu Kurye

Yakuplu Kurye

Yakuplu kurye ailesi olarak müşterilerimizin memnuniyetine çok önem veriyoruz. Hizmet seçeneklerimizi sunduğumuz müşterilerimize vermiş olduğumuz profesyonel hizmetlerimizle fark yaratmaya devam ediyoruz. Teslimatları tamamlanan müşterilerimiz tarafından bizlere gönderilen olumlu yorumlara göre motivasyonumuzu daha fazla arttırıyoruz. Memnuniyetinizin hiçbir aşamada kesintiye uğramaması için, içerisinde bulunduğumuz dönemin ihtiyaçlarını ve ortaya çıkan yenilikleri yakından izliyoruz. Yaptığımız araştırmalara göre işlerimizi daha kolay hale getirebilecek tüm uygulamaları hizmetlerimizin içerisine ekliyoruz.

Teslimatlarımızda kullandığımız tüm araç ve motorlarımızın düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırıyoruz. Bununla beraber kontrol gerektiren her durumda titiz bir şekilde denetim yapıyoruz. İhtiyaçlarınıza göre ve kanunen taşınması bakımından problem bulunmayan tüm doküman, evrak, dosya, belge, değerli eşya, elektronik eşya, gıda malzemesi, ticari ve bireysel gönderilerinizi kabul edebiliyoruz. Yakuplu kurye kadrosu olarak hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Yakuplu kurye hizmetlerimiz ile sizlere pek çok avantaj sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz avantajlı hizmetlerden bazıları şu şekildedir:

  • Vip araçlar ile sağlanan ayrıcalıklı hizmet
  • Kesintisiz bir şekilde devam eden teslimat
  • Bakımlı motor ve araçlar ile önlemli hizmet
  • Gönderi takibi seçeneği
  • Müşteri memnuniyetine gösterilen büyük önem
  • Piyasa koşullarının altında fiyat politikası
  • Aciliyeti olan gönderiler için nöbetçi kurye seçeneği
  • Kaliteden asla taviz vermeyen hizmet anlayışı
  • Profesyonel kadro ile kaliteli süreçlerimizi sizler için geliştirerek yükseltiyoruz.

Yakuplu Kurye Hizmeti

Yakuplu kurye firması olarak fiyatlarımızı daima ulaşılabilir seviyelerde tutuyoruz. Çeşitli etkenlere bağlı olarak oluşturduğumuz fiyat tarifemiz ile manevi memnuniyetini kadar maddi kazanımlarınızı da çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmaya başlayarak pek çok avantajı bir arada sunduğumuz uygulamalarımız ile tanışabilirsiniz. Verimli iş planlamamız ile tüm kurye ihtiyaçlarınızı, profesyonel ekibimiz ile kısa süre içerisinde hallettiğimiz göreceksiniz. Zaman kaybetmeden fazlasıyla tasarruf etmek için bizimle irtibata geçin.

İş yerimize gelerek de çok avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizleri evinizdeymiş gibi ağırlayarak sorularınızı elimizden geldiğince açık ve net bir şekilde yanıtlıyoruz. Bütçenize uygun fiyatlar sunarak da sizleri çok mutlu etmeye devam ediyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp