İçeriğe geç

Ünalan Kurye

Ünalan Kurye

Ünalan kurye hizmetlerimiz ile uzun senelerdir uygun fiyatlı çözümlerin, güvenin ve kalitenin adresi olmaya devam ediyoruz. Ünalan Üsküdar’ın en seçkin mahalleri arasında yer alıp bağlantı yollarına paralel olması ile ulaşımın hareketli ve yoğun olduğu bir yerdir. Çeşitli doğal güzelliklere, geniş yaşam alanlarına, tarihi yapılara ve iş merkezlerine sahip olmasıyla dikkat çekmekte, yoğun bir potansiyel barındırmaktadır.

Gelişim ve değişim İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Ünalan genelinde de kendini fazlasıyla göstermekte, yaşam standartlarının artması, iletişimin hızlanması ve teknolojinin imkanları gibi artılarla yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Bunların başında da daha hızlı ve daha güvenilir posta uygulamaları gelmektedir. İstanbul Motorlu Kurye firması olarak tam da bu noktada bölgemizdeki hızlı taşımacılık ihtiyaçlarına en iyi yanıtı veriyoruz.

Ünalan kurye hizmetlerimizde bu alanda işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren, sertifikalı, deneyimli ve tecrübe sahibi olan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz ile kurumsallığın kazandırdığı ciddiyet üzere hareket ediyor, belirli bir sisteme göre taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Sahada ve çağrı merkezimizde yer alan çalışanlarımızın en iyi ekipmanlarla, en modern araçlarla çalışmalarını sağlayarak hizmetlerimizin kalitesini en üst düzeyde tutuyoruz. Sürekli çağın imkanlarına göre yeniliklerimize sürdürüyoruz.

Ünalan Kurye Hizmeti

Ünalan kurye hizmetlerimizin detayları müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Genel hatları ile çalışmalarımız çağrı merkezimize talepte bulunup randevu oluşturmanızla başlamaktadır. Randevu saatinde kuryemiz taşıyacağı gönderileri teslim almak için istenen adreste olmakta, daha sonrasında gönderiyi teslim alarak teslimat adresine doğru harekete geçmektedirler. En kısa süre içerisinde paketinizi güvenli bir şekilde alıcı adresine ulaştırmakta ve imza karşılığı teslimatı tamamlanmaktadır.

Kuryelerimiz isterseniz başka bir adresten isterseniz farklı bir adresten alınıp tarafınıza teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz için de profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Çağrı merkezimize gönderinizin teslim alınacağı saat ve tarihi söylediğiniz takdirde kuryemiz istediğiniz tarihte istediğiniz adrese ulaşım sağlamakta, gönderiyi teslim almakta ve istediğiniz adrese güvenilir ve sorunsuz bir şekilde teslimatını sağlamaktadır.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp