İçeriğe geç

Topkapı Kurye

Topkapı Kurye

Topkapı kurye hizmetlerimizle semtimiz içindeki herhangi bir adresten başka bir adrese taşınması gereken, semtimizle İstanbul’un herhangi bir mahallesi arasında taşınması gereken her türlü paketiniz için yardımcı oluyoruz. Alanında deneyimli, tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek ekibimizle daima en yakın kuryeniz olarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Topkapı kurye hizmetlerimizin sınırları son derece geniştir. Hem bireysel hem de kurumsal bütün müşterilerimiz taşıma hizmetlerimizden istifade edebilirler. Profesyonel ekibimizle evrak, paket, tablet, telefon, yemek, çikolata, tekstil, gıda, meyve, yedek parça, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, davetiye, dergi, basın, ruhsat, bilet, anahtar, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, laptop gibi her türlü paketinizi alıcısına güvenle teslim ediyoruz.

Topkapı Kurye Hizmeti

Topkapı kurye alanında çok farklı kurye çeşitlerimiz sizleri beklemektedir. Bu sayede paketlerinizin aciliyetine ve bütçenize göre en uygun seçimi yapabilirsiniz. Normal kuryemizi seçerek paketlerinizin İstanbul’un en uzak noktalarına 150-210 dakika arasında teslim edilmesini talep edebilirsiniz.

Eğer daha acil bir paketiniz varsa bunun için ekspres kuryemizi seçebilir ve 90-120 dakika arasında tamamlanan teslimat ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Paketinizin aciliyeti çok daha yüksekse Vip kuryemizi tercih edebilir ve bunda da 45-60 dakika arasında paketlerinizin alıcısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Motorla taşınamayacak olan paketleriniz için de arabalı kurye hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Topkapıgenelinde her zaman güvenli taşımacılığın adresiyiz. Paketlerinize en hassas biçimde bakıyor, özel bölmelerde taşıyor ve hiçbir kaybolma, ezilme, hasar alma, karışma gibi aksaklıklara mahal vermeden alıcılara ulaşmasını sağlıyoruz.

Aynı zamanda en uygun fiyatlı kurye deneyimi sunuyor, paketlerinizi cazip fiyatlarla İstanbul’un her yerine gönderebilmenize ya da her yerinden alabilmenize yardımcı oluyoruz. Mesafeye, kurye türüne ve pakete göre fiyat tespiti yapıyoruz. Gerek net fiyat bilgisi gerekse randevularınız için iletişim kanallarımızı 7/24 açık tutuyoruz. Çağrı merkezimizden, web sitemizden, hizmet noktamızdan ya da WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp