İçeriğe geç

Tophane Kurye

Tophane Kurye

Tophane Beyoğlu sınırları içinde, boğaz kıyısında bulunan, İstanbul’un en eski semtlerinden birisidir.Asırlardır büyükşehrin kaydettiği bütün değişim ve gelişimden izler taşıyan semtimiz bugün binlerce nüfusa, yüzlerce işletmeye ev sahipliği yapmaktadır. Günün her saatinde yoğun bir yaşamın olduğu bölgemizde en temel ihtiyaçlardan birisi taşımacılık olmakta ve firmamız Tophane kurye hizmetleriyle farklı adresler arasında taşınması gereken bütün paketlerinizde çözüm ortağı olmaktadır.

Semtimizde bütün müşterilerimizi ayrıcalıklı kılmak adına çalışmalar yapıyoruz. Tarafımıza ulaştığınız anda bütün imkanlarımızı seferber ediyor, ihtiyacınıza en uygun planlamayı yapıyor ve sizler masanızdan kalkmadan paketlerinizi adreslerine teslim ediyoruz.

Tophane kurye hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizce çok yoğun ilgi görmektedir. Bu alanda tamamı alanında deneyim sahibi, tecrübeli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve dinamik kadromuzla çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve tamamı bakımlı, donanımlı ve güvenli araçlarımızla ehliyet, bilet, anahtar, basın, ruhsat, ilaç, dergi, plaka, eşya, çiçek, davetiye, matbuat gibi toplu dağıtım, laptop gibi bütün ürünlerinizi taşıyoruz.

Hızlı ve güvenli biçimde fatura, evrak, e-ticaret sipariş ürünleri paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon gibi her türlü ürünü istenen adreslere ulaştırıyoruz.

Tophane Kurye Hizmeti

Semtimiz genelinde her ihtiyaca cevap vermek adına farklı Tophane kurye çeşitleriyle en çok tercih edilen kurye konumunda bulunuyoruz. Normal kurye modelimizle İstanbul’un en uzak noktalarına paketlerinizi 150-210 dakika arasında teslim ediyoruz.

Daha acil kurye ihtiyacınız için ekspres kurye ile cevap veriyor ve teslimat sürelerimizi 90-120 dakika arasına indiriyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlarınıza ise Vip kurye ile çözüm üretiyor ve 45-60 dakika içinde paketlerinizi alıcılarına teslim ediyoruz. Kimi zaman motorla taşınamayacak paketleriniz olabilmekte ve bu durumda da arabalı kuryemizle 150-210 dakika arasında paketleriniz teslimat noktasına ulaştırılmaktadır.

Firmamız semtimiz genelinde aynı zamanda en uygun kurye fiyatlarıyla fark yaratmakta, müşterilerini cazip fiyatlarla da memnun etmektedir. Bütün ihtiyaçlarınız için 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp