İçeriğe geç

Topçular Kurye

Topçular Kurye

Topçular kurye hizmetlerimiz ile Eyüpsultan’ın en işlek ve en köklü mahallelerinden birisinde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bölgemizde özellikle son dönemde kurye talebi çok artmıştır. Online alışverişin artması kurye talebinin artmasını tetiklemiş, modern yaşamla birlikte daha hızlı taşımacılık talepleri kuryelerimizle karşılanır olmuştur.

Her biri alanında uzman ekiplerimizle gerek mahallemiz içindeki herhangi adresler arasında gerekse mahallemizle İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşımacılık yapıyoruz. Şehrimizin bütün otogar, havalimanı, sanayi sitesi, iş merkezi, kamu kurumu, gümrük noktaları faaliyet alanımız içindedir. 7 gün, 24 saat kurye desteğimiz devam etmekte, ayrıcalıklı çözümlerimiz bir telefon mesafesinde bulunmaktadır.

Topçular kurye ihtiyacı hem bireysel hem kurumsal müşterilerimizde ortaya çıkabilmektedir. Bizler tamamı yeni model, bakımlı, tam donanımlı, güvenli araçlarımızla taşımacılık yapıyor, her defasında söz verdiğimiz sürede paketlerinizi dilediğiniz yerden alıp istediğiniz yere getirebiliyoruz.

Yıllardır evrak, paket, çikolata, meyve, yemek, fatura, laboratuvar test ürünleri, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, diş malzemeleri, pasaport, gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca bilgisayar, tablet, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, bilet, anahtar, laptop ve daha yüzlerce farklı ürüne hizmet veriyoruz.

Topçular Kurye Hizmeti

Kurye hizmetlerinin tercih edilmesindeki en temel gerekçelerden birisi hızlı olmasıdır. Fakat herkesin hız talebi farklı olmaktadır. Bu nedenle Topçular kurye alanında farklı kurye çeşitleriyle öne çıkıyoruz. Günün her saati aktif olan kuryelerimizle İstanbul’un en uzak noktaları arasında 45 ila 210 dakika arasında teslimat garantisi veriyoruz.

Mahallemiz genelinde firmamızı öne çıkaran detaylardan birisi de fiyatlarımız olmaktadır. Kurye fiyatlarımız daima en uygun fiyat politikasıyla belirlenmektedir. Paketlerinizin alınıp teslim edileceği yerler arasındaki mesafeye, paketinizin özelliklerine ve aciliyet durumuna göre her zaman en iyi teklifleri sunuyoruz.

Net fiyat bilgisi, randevu talebi ve bütün merak ettikleriniz için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Web sitemizden, WhatsApp hattımızdan, iş yerimizden ya da çağrı merkezimizden bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp