İçeriğe geç

Tokatköy Kurye

Tokatköy Kurye

Tokatköy kurye hizmetlerimizle bölgemizde kalitenin, güvenin, hızlı teslimatın değişmez adresiyiz. Yıllardır sürekli kendimizi geliştiriyor, hep daha iyisini sunmak adına özveriyle çalışıyoruz. İstanbul’un herhangi bir yerine gitmesi gereken bütün paketlerinizi başarıyla taşıyoruz.

Tokatköy kurye ile fatura, diş malzemeleri, tablet, bilet, anahtar, telefon, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, yemek, pasaport, bilgisayar, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, laptop gibi her türlü ürününüzü alıcılarına teslim ediyoruz.

Tokatköy kurye alanında amacımız her zaman, her ihtiyaca cevap vermek. Bunun için sürekli kendimizi geliştiriyor, değişen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu nedenle de farklı kurye çeşitlerini tercihinize açıyoruz. Başlıca kurye çeşitlerimiz ve detayları şöyledir:

  • Normal kurye: Standart kurye çeşidi olup en ekonomik kurye türüdür. Normal kurye ile paketlerinizi İstanbul’un en uzak noktalarına 150-210 dakikada teslimat yapıyoruz.
  • Ekspres kurye: Bu kurye çeşidimizle çok daha hızlı hareket ediyor, en uzak noktalara 90-120 dakika arasında teslimat yapıyoruz.
  • Vip kurye: Bu kurye çeşidimizle çok daha acil paketleriniz için yardımcı oluyor, teslimat sürelerimizi 45-60 dakika arasında tutarak muazzam sürede paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz.
  • Arabalı kurye: Bu kuryemizle motorla taşınamayacak ölçülerdeki paketlerinizi başarıyla taşıyoruz.

Tokatköy Kurye Hizmeti

Tokatköygenelinde firmamız kalitesi, güvenilirliği, hızlı ve yeni nesil çözümleriyle olduğu kadar uygun fiyat avantajlarıyla da öne çıkmaktadır. Her zaman müşteri odaklı bir ücret politikası takip ediyor, en iyi fiyat garantisiyle çalışıyoruz.

Kurye ücretlerimizi paketlerinizin özelliklerine, taşınacakları mesafeye, tercih edilecek kurye çeşidine göre belirliyoruz. Detayları verdiğinizde arkadaşlarımız en kısa sürede net fiyat bilgisini sizlerle paylaşmaktadırlar. Gerek net fiyat öğrenmek gerek sorularınızı sormak gerekse randevularınız için her zaman iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Firmamıza web sitesi üzerinden ulaşabilir, çağrı merkezimizi arayabilir, WhatsApp hattımızdan yazabilir ve hizmet noktamızı ziyaret edebilirsiniz. 7/24 en iyi çözümler için hazırız.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp