İçeriğe geç

Teşvikiye Kurye

Teşvikiye Kurye

Şişli ilçesi sınırlarında yer alan Teşvikiyebölgenin en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Yıllar içinde şehrin kaydettiği bütün gelişim ve değişimleri semtimiz de yaşamıştır. Bugün hem tarihi dokuyu hem de modern yüzünü görmek mümkünüdür. Firmamız Teşvikiye kurye hizmetleriyle semtimizde yeni nesil çözümler üretmekte, 7/24 İstanbul’un her yerine paketlerinizi taşımaktadır.

Teşvikiye kurye hizmetlerimizle hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yasal her türlü paketi başarıyla taşıyoruz. En çok taşımamız istenenler evrak, paket, yemek, ise fatura, laboratuvar test ürünleri, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, diş malzemeleri, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri olmaktadır.

Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, çikolata, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, ruhsat, plaka, eşya, laptop gibi ürünler için de yoğun talep gelmektedir.

Teşvikiye Kurye Hizmeti

Teşvikiye kurye alanında her zaman, herkesin ihtiyacı aynı olmamaktadır. Bu nedenle yıllar içinde değişen ve gelişen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunuyor, farklı kurye türleriyle öne çıkıyoruz.

Normal kurye ile İstanbul’un en uzak noktaları arasında 150 – 210 dakika arasında teslimat yapabiliyor, en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti veriyoruz. Daha acil gönderileriniz için ekspres kurye ile öne çıkıyor ve 90 – 120 dakika içinde paket teslimi vadinde bulunuyoruz. Çok daha acil gönderiler içinse Vip kurye türümüzle teslimat sürelerimizi 45 – 60 dakikaya kadar indiriyoruz. Sadece motorlarımızla değil, motorlarımızın taşıyamayacağı büyüklükteki paketleri arabalı kurye ile taşıyor, 150 – 210 dakika arasında teslimatlarımızı yapıyoruz.

Teşvikiyegenelinde yıllardır firmamızın yoğun ilgi görmesini sağlayanlar sadece kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz yanında uygun fiyatlarımızın da etkisi vardır. Her zaman müşteri memnuniyetini önceliyor ve bütçe dostu fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Kurye fiyatlarımızı paketinizin taşınacağı mesafeye, paketinizin hacmi ve ağırlığına, tercih edilen kurye türüne göre belirliyoruz. Web sitemizden, çağrı merkezimizden, hizmet noktamızdan ya da WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilir, sorularınızı sorabilir, net fiyat alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz her zaman en iyi çözümleri sağlamak için hazırdır.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp