İçeriğe geç

Tepeören Kurye

Tepeören Kurye

Kurye sektörü, modern teknoloji ile birleşerek gün geçtikçe değişim ve gelişme göstermekte, hızlı çözümler elde edebileceğiniz yeni hizmet seçenekleri sunularak, her an daha iyiye gitmektedir. Eskiden günler, haftalar hatta aylar süren taşımacılık işleri artık birkaç saatte tamamlanır hale gelmiş, yeni nesil kuryeler İstanbul’un iletişim ve kargo ihtiyaçları için tercih edilir olmuştur.

Firmamız, modern hayatın içerisinde ihtiyaç duyulan hız ve güvenliği tanıyan bir yapı ile Tepeören’den İstanbul’un en uzak noktasına kadar kısa sürede tamamlanan üstün hizmetleri ile yanınızdadır.

Her müşterimizin işinde ve özel hayatında farklı ihtiyaç ve taleplerini olduğunu bilerek, kişiye özel çözüm odaklı bir iş anlayışı ile hizmet veriyor, Tepeören’den tüm İstanbul’a dağıtım yapıyoruz. Tepeören kurye hizmetlerimiz kapsamında:

  • Motorlu kuryelerimiz ve
  • Arabalı kuryelerimizden yararlanıyor, elektronik, hediyelik, mektup ya da oyuncak taşıyor, ne zaman kurye ihtiyacınız varsa o zaman üstün hizmetlerimizi istifadenize sunuyoruz.

İstanbul, yoğun trafiği ve hiç durmadan devam eden aktif iş hayatı ile Türkiye’nin ticari merkezi olarak kabul edilmekte, bu yoğunlukta kısa sürede bir yere ulaşmasının anahtarı ise motosiklet kullanımı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tepeören kurye sayesinde, en uzak iki nokta arasında bile en fazla 210 dakikada tamamlanan gönderi seçenekleri sunulmakta, her türlü gönderiniz tam zamanında alıcısına ulaştırılmaktadır.

Tepeören Kurye Hizmeti

Modern teknoloji ile harmanlayarak verdiğimiz üstün kurye hizmetlerimiz sayesinde, hem iş hem de özel hayatınız için kolaylık ve ekonomik çözümleri sizlere sunulmaktadır.

Kurye ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde çözüme kavuşmasını amaçlayarak her geçen gün kendimizi geliştiriyor, tüm gönderi süreçlerinizin en kısa ve kolay şekilde tamamlanmasına özen gösteriyoruz. Tepeören kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde,

  • Web sitemiz,
  • Resmi çağrı merkezimiz ya da
  • Whatsapp hattımız üzerinden müşteri destek hattımızla iletişime geçerek, gönderi sürecinizi başlatmanıza olanak sağlıyoruz.

Talebinizi aldıktan sonra bulunduğunuz yere en yakın kuryemizi yönlendiriyor, gönderinizi sizden teslim alıyor ve oluşturula randevu dahilinde alıcısına ulaştırılmak üzere yola çıkıyoruz. Hasarsız teslimat garantisi ile tam zamanında tüm sürecin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp