İçeriğe geç

Tekstilkent Kurye

Tekstilkent Kurye

Yoğun iş akışı ile tanıdığımız, hiç durmadan kurye hizmetine ihtiyaç duyulan Tekstilkent’te işiniz için ekonomik ve güvenilir kurye hizmetleri sunmaktayız. Toplu dağıtım ile göndermek istediğiniz siparişlerinizin tam zamanında yerine ulaşmasını sağlıyor, müşterilerinize iletmek istediğiniz resmi evrak ve iş yazışmalarını güvenle taşıyoruz.

Tekstilkent kurye hizmetlerimiz sayesinde işinizde büyüme, güvenlik ve kolaylık elde edebilir, ekonomik çözümlerimizle işiniz için uzun vadeli ve uygun fiyatlı bir ortaklık kurabilirsiniz.

Firma olarak modern çağın getirilerinin farkında, yenilikçi ve çözüm odaklı bir anlayışla hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinliyor, bu talepleri en iyi şekilde karşılayacak çözümleri üretiyor, detaylı bir planlama ile taşımacılık sürecini başlatarak bu sürecin güven içerisinde tamamlanması için çalışıyoruz.

Müşterilerinize iletmek istediğiniz;

  • Faturalar,
  • Yazışmalar ya da
  • Siparişler için farklı kurye seçenekleri sunuyoruz.

Motosikletli ya da arabalı olarak verdiğimiz kurye hizmetlerimizle, kısa sürede gönderilerinizin alıcısına ulaşacağının garantisini veriyor, her seferinde hasarsız ve zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz.

Tekstilkent Kurye Hizmeti

Moto kuryeler, yoğun trafikte bile hızlı bir şekilde yoluna devam edebilmesi sebebi ile gün geçtikçe daha çok firma tarafından tercih edilir olmuştur. Yoğun iş ve hayat akışının olduğu Tekstilkent’ten tüm İstanbul’a kısa sürede paket göndermenin en kolay halinden yararlanmak için birçok kişi Tekstilkent kurye hizmetlerimizden yararlanmaktadır.

Motosikletle taşınması uygun olan her gönderiniz, moto kuryelerimiz tarafından bulunduğunuz yerden alınır, İstanbul’un en uzak noktasına dahi kısa sürede ulaştırılır.

Tekstilkent kurye ekibimizle verdiğimiz hizmetlerimizle, müşterilerimize sunduğumuz avantajlar:

  • Günün her saati yararlanabileceğiniz ekonomik taşımacılık hizmetleri,
  • 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri destek hattı,
  • Güvenli taşımacılık ve hasarsız teslimat garantisi,
  • Modern iş anlayışımız sayesinde her zaman en doğru ve kolay çözümler elde etmeniz,
  • Güler yüzlü çalışanlarımızla kurduğumuz saygılı iletişim,
  • Teknolojik bir altyapı ve yeterli teknik donanıma sahip genç bir motosiklet filosu ile üst düzey taşımacılıktır.

Fiyatlarımız ise her zaman sizin için en uygunu olacak, işiniz ya da bireysel gönderileriniz için cebinize dost çözümler elde edeceksiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp