İçeriğe geç

Taşdelen Kurye

Taşdelen Kurye

Her geçen gün gelişen ve lüks yaşam alanlarına ev sahipliği yapan Taşdelen’den İstanbul’un her noktasına kısa sürede tamamlanan kurye hizmetlerimizle yanınızdayız. İçinde bulunduğumuz hızlı yaşamın özelliklerine göre geliştirdiğimiz, çözüm odaklı iş anlayışımızla İstanbul’un her iki yakası arasında kısa sürede tamamlanan kurye hizmetlerimizi istifadenize sunuyoruz.

Firma olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor, sizin için en kolay şekilde tamamlanacak birbirinden farklı kurye çözümleri sunuyor, evinizden ya da iş yerinizden ayrılmadan paket göndermenizi sağlıyoruz.

Taşdelen kurye olarak, Anadolu’dan Avrupa’ya sorunsuz paket taşımacılığı yapıyoruz.

Modern çağın gerekliliklerini ve getirilerini takip ederek geliştirdiğimiz kurye hizmetlerimizde,

  • Motosikletli ve
  • Arabalı kuryelerimizden yararlanmaktayız.

Kısa sürede tamamlanmasının yanı sıra güvenli ve güvenilir taşımacılık yapılmasına da özen gösteriyor, İstanbul içerisinde deneyimli bir ekiple faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Günün hangi saati olursa olsun, yerinizden bile ayrılmadan yararlanabileceğiniz hizmetlerimizle, işiniz ve özel hayatınız için kolaylık sağlıyor, ekonomik fiyatlarımızla cebinize dost çözümler elde etmeniz için çalışıyoruz.

Taşdelen Kurye Hizmeti

Kargo ve posta yolu ile göndermek isteseniz en az 2 gün içerisinde tamamlanacak olan gönderim sürecini bizler en fazla 210 dakikada tamamlıyor, hızlı çözümler elde ederek zamanınızın size kalmasını sağlıyoruz.

Taşdelen kurye hizmetlerimiz:

  • Ekonomik bir çözüm arıyorsanız, 150 ila 210 dakika arasında tamamlanan normal kurye,
  • Hızlı çözümler için 90 ila 120 dakika arasında tamamlanan express kurye ve
  • Sadece size özel taşımacılık yaparak 45 ila 60 dakikada tamamlanan vip kurye olarak verilmekte, talepleriniz doğrultusunda size özel çözümler sunulmaktadır.

Verdiğimiz üstün kurye hizmetleri sayesinde müşteri portföyümüz gün geçtikçe artmakta, Taşdelen’den İstanbul’un her noktasına güvenilir taşımacılık sağlanmaktadır. Taşdelen kurye hizmetlerimizin herkes için en kolayı olması için çalışmalarımızı sürdürüyor, profesyonel bir ekiple sahada ve müşteri destek hattımızda 7/24 hizmet veriyoruz.

Kurye talebiniz olduğunda bizlerle yapacağınız kısa bir görüşme ile gönderi sürecini başlatıyor, paketinizi bulunduğunuz yerden teslim alıyor, en kısa rotaları belirleyerek seçtiğiniz hizmet tipi dahilinde ve tam zamanında alıcısına teslim ediyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp