İçeriğe geç

Tarabya Kurye

Tarabya Kurye

Balık lokantaları ile tanıdığımız ve İstanbul’un en seçkin eğlence mekanlarının bulunduğu Tarabya içerisinde adresinizden teslim aldığımız tüm gönderilerinizin istediğiniz adrese kısa sürede ulaşmasını sağlıyor, işiniz için ekonomik bir çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Tarabya içerisinde kısacık sürelerde tamamlanan, kesintisiz olarak verdiğimiz kurye hizmetlerimizle,

  • Resmi iş yazışmalarınız,
  • İrsaliyeleriniz,
  • Toptan dağıtım gerektiren ürünleriniz ve çok daha fazlasını yerine, tam zamanında ulaştırıyor, gecikme sebebi ile oluşacak olumsuzlukları bertaraf ediyoruz.

Modern bir anlayışla verdiğimiz Tarabya kurye hizmetlerimiz, müşterilerimizin her anlamda güvenebileceği ve taleplerini en iyi şekilde karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. Yenilikçi ve çözüm odaklı bir yaklaşımla ekonomik çözümler elde etmeniz için çalışıyor, işiniz için her zaman en iyisini elde etmenizi sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz:

  • Kesintisiz bir şekilde yararlanabileceğiniz moto kurye hizmetimiz ve
  • Motosikletle taşınamayan gönderileriniz için arabalı kurye hizmetimiz olarak ayrılmakta, taleplerinize bağlı olarak sizin için en uygun seçenek sunulmaktadır.

Tarabya Kurye Hizmeti

Restoran ve eğlence mekanları ile ünlü Tarabya’da mekanınızın işleyişi için gereken tüm yazışma ve iletişim işlerinde güvenebileceğiniz çözümler elde etmek için, Tarabya kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sadece kurumsal bazda değil, bireysel işleriniz için de aynı güven ve kalite ile moto kuryelerimizle çalışabilir, ekonomik fiyatlarımızla günün her saati kurye hizmeti alabilirsiniz.

  • Sevdiklerinizin özel günleri için hediyeler, çiçekler ve buketler,
  • İşiniz için gereken yazışmalar, belgeler ve siparişler,
  • Mekanınız için süs eşyaları ya da elektronikler moto kuryelerimiz ile güvenle taşınarak, gecikme olmadan alıcısına ulaştırılacaktır.

Firmamız, İstanbul içerisinde sergilediği üstün kurye hizmetleri ile tanınmakta, tüm İstanbullulara kesintisiz ve uygun fiyatlı kurye hizmeti sunmaktadır. Modern iş anlayışımız sayesinde, günün her saati, güvenebileceğiniz hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyor, saygılı ve güler yüzlü bir iletişim ile her an yanınızda yer alıyoruz.

Tarabya kurye ile çalışmak istediğiniz her an, merak ettiğiniz ve çözüme kavuşturmak istediğiniz her konuda size destek verecek bir müşteri iletişim merkezi ile hizmet veriyor, herhangi bir konuda herhangi bir olumsuzluk oluşmasını engelliyor, %100 müşteri memnuniyeti oluşturacağımızı garanti ediyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp