İçeriğe geç

Tahtakale Kurye

Tahtakale Kurye

Tahtakale kurye hizmetlerimizle Fatih ilçesinin tarihi mahallelerinden birisi ile İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşımacılık yapıyoruz. Mahallemiz İstanbul’un köklü tarihi içinde hep önemli bir ticaret noktası olmuştur. Günümüzde de çok hareketli bir ticari yaşantısı vardır. Hem İstanbul’un tarihi dokusunu hem de modern yüzünü burada bulmak mümkündür.

Her gün semtimizde kurumsal ve bireysel yüzlerce paketin bir yerden başak bir yere taşınması gerekmekte ve firmamız yıllardır her türlü talebi karşılamaktadır. Tamamı alanında eğitimli, deneyimli ve bilgi birikimi yüksek ekibimiz sahada ve çağrı merkezimizde en iyi çözümler sağlamak adına seferber olmaktadırlar.

Tahtakale kurye çalışmalarımız kapsamında çok geniş bir hizmet yelpazemiz vardır. Bunda semtimizin ticaret merkezlerinden birisi olmasının büyük payı vardır. Firmamız profesyonel ekibiyle her türlü talebinizde yanınızda olmakta, en uzak noktalara dahi dakikalar içinde ulaşarak zamandan büyük tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Firma olarak evrak, paket, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, hediye, numune, kimlik, pasaport, yemek, çikolata, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, ruhsat, plaka, eşya, meyve, dergi, basın, yedek parça, tekstil, gıda, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi bütün paketleri güvenle taşıyoruz.

Tahtakale Kurye Hizmeti

Tahtakale kurye faaliyetlerimizle herkesin çözüm ortağı oluyoruz. Farklı ihtiyaçların tamamını karşılayabilmek için alternatif kurye seçenekleri ile hizmet veriyoruz.

Normal kuryemizle uygun fiyatlı, standart kurye desteği sağlıyoruz. En uzak noktalara 150-210 dk. Arasında teslimat yapıyoruz. Ekspres kurye ile teslimat sürelerimizi 90-120 dakika arasına çekiyoruz. Vip kurye ile ise 45-60 dakika içinde teslimat vadediyoruz ki bunlar İstanbul şartlarında muazzam sürelerdir. Yine motorla taşınamayacak ağırlık ve hacimlerdeki paketleri de arabalı kurye ile taşıyoruz.

Semtimizle bütün otogarlar, sanayi siteleri, ofisler, işyerleri, kamu kurumları, gümrük noktaları ve diğer yerler arasında taşınması gereken bir paketiniz varsa 7 gün, 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi, web sitemizi, WhatsApp hattımızı kullanabilir, hizmet merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp