İçeriğe geç

Şişli Kurye

Şişli Kurye

Şişli kurye hizmetlerimizle İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan, toplam 270 bine yakın nüfusa ev sahipliği yapan ilçemiz genelinde taşımacılık yapıyoruz. Hem ilçemiz içindeki adresler arasında hem de İstanbul’un diğer 38 ilçesi ile ilçemiz arasında taşınması gereken her türlü paketinizi belirteceğiniz adresten alıyor, istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Yıllardır kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik kurye hizmetlerinin değişmez adresi olan firmamız tamamı alanında deneyimli, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güvenilir ve dinamik bir kadroyla çalışıyoruz. Sahada ve çağrı merkezimizde en gelişmiş ekipmanları, en iyi araçları kullanıyor, her defasında vadettiğimiz sürede teslimat yapmayı başarıyoruz.

Şişli kurye sektörünün liderlerinden birisi olarak hem motorlarımızla hem de arabalarımızla taşımacılık yapıyoruz. İstanbul’un her yerine, meyve, yedek parça, yasal bütün paketlerinizi güvenle ulaştırıyoruz. Yeni nesil kurye deneyimi arayanlar için evrak, paket, yemek, çikolata, tekstil, gıda, hediye, numune, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca anahtar, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, kimlik, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, laptop gibi bütün ürünleri alıcılarına teslim ediyoruz.

Şişli Kurye Hizmeti

Şişli kurye ihtiyaçları çok farklı şekillerde olabilmektedir. Firma olarak hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için farklı kurye seçeneklerini tercihe açıyor, ihtiyacınıza en uygununu seçme şansı veriyoruz. Başlıca şu kuryelerimizle öne çıkıyoruz:

  • Normal : Standart paketleriniz için en ekonomik seçenektir. Normal kuryemizle İstanbul’un en uzak noktaları arasında paketleriniz 150-210 dakika arasında teslim ediyoruz.
  • Ekspres : Daha acil paketleriniz için ekspres kuryemizle teslimat sürelerimizi 90-120 dakikaya indiriyoruz.
  • Vip : Bu seçeneğimizde teslimat sürelerimiz 45-60 dakika arasındadır.
  • Arabalı : Motorla taşınamayacak paketleriniz aynı kalitede arabalarımızla taşınmaktadır.

İlçemiz genelinde sunmuş olduğumuz en büyük avantajlardan birisi ücretlerimizdedir. Kurye ücretlerimizi paketlerinizin taşınacağı mesafeye, paket özelliklerine ve tercih edeceğiniz kurye çeşidine göre belirliyoruz. 7/24 en uygun ücretlerle taşıma hizmeti veriyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp