İçeriğe geç

Şirinevler Kurye

Şirinevler Kurye

Şirinevler kurye çözümlerimizle Bahçelievler ilçemizin en eski mahallelerinden birisi ile İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşımacılık yapıyoruz. Alanında uzman kuryelerimiz, yeni nesil araçlarımız ve müşteri odaklı hizmet politikamızla her zaman en iyi kurye deneyimi sunuyoruz.

Şirinevler kurye ile çok geniş bir ürün çeşidine hizmet verebiliyoruz. Laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, ilaç, çiçek, yedek parça, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, davetiye, fatura, diş malzemeleri, dergi, basın, tekstil, gıda, hediye, numune, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop tarzı onlarca ürününüzü alıcılarına teslim ediyoruz.

Şirinevler kurye alanında her zaman en hızlı uygulamaların adresiyiz. Bunun için şu kurye tiplerini tercihe açıyor, ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilmenizi sağlıyoruz:

  • Normal: Standart gönderilerinizi normal kuryemizle taşıttırabilirsiniz. Bütün İstanbul geneline 150-210 dakikada teslimat alabilirsiniz.
  • Ekspres: Daha hızlı taşınması gereken paketleriniz için hızlı kuryemizi seçebilirsiniz. Bu durumda 90-120 dakika arasında teslimat garantisi veriyoruz.
  • Vip: Çok daha acil paketleriniz içinse acil kuryemizi kullanabilirsiniz. 45-60 dakika arasında her yere paketlerinizi ulaştırabiliriz.
  •  Arabalı: Bu modelimizde motorla taşınamayacak ölçülerdeki paketleriniz aynı şekilde taşınmakta, 150-210 dakika arasında teslimat yapılmaktadır.

Şirinevler Kurye Hizmeti

Şirinevlergenelinde firmamızı öne çıkaran etkenlerden birisi fiyatlarımızdır. Her zaman müşteri odaklı fiyat politikası takip ediyor, en uygun fiyat teklifleriyle kurye hizmeti veriyoruz. Fiyatlarımızı çeşitli detaylara göre her taşıma operasyonunda ayrı ayrı belirliyoruz.

Kurye fiyatlarımızı etkileyen temel unsur mesafe olup paketinizin alınıp bırakılacağı noktalar arasındaki uzaklığa göre fiyat değişmektedir. Bunun yanında paket özellikleri ve kurye tipi de fiyatlarda belirleyici olmaktadır.

Net fiyat öğrenmek, sorularınızın cevaplarını almak ve randevu oluşturmak için 7 gün, 24 saat iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz gibi çağrı merkezimizi arayabilir, hizmet noktamızı ziyaret edebilir veya WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp