İçeriğe geç

Silivri Kurye

Silivri Kurye

Silivri kurye sektörüne hizmet veren şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden 7/24 özenle çalışmaktadır. Her an her yerde şirketimizin profesyonel motor kurye hizmetinden yararlanabilir, uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Motor kurye hizmeti hızlı, güvenilir ve ekonomik bir teslimat seçeneğidir. Bu sayede paketiniz en hızlı yollardan en kısa sürede alıcısına ulaştırılır. Güvenilir hızlı ve ekonomik motor kurye hizmeti sayesinde sizler de bir noktadan başka bir noktaya aynı gün içerisinde ulaştırmak istediğiniz paketlerinizi en kısa sürede alıcısına ulaştırabilirsiniz. Paketiniz bulunduğunuz noktadan elden teslim alınır, dilediğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılarak direkt elden teslim edilir. Yaklaşık 1-3 saat arasında paketiniz alıcısına ulaştırılır. Paketinizin hiçbir hasar ve zarar görmemesi adına gerekli önlemler alınır, profesyonel ekip arkadaşlarımız paketinizin güvenliğini sağladıktan sonra teslimat için yola çıkar.

Silivri kurye hizmetinden faydalanarak paketinizin hiçbir zarar görmeden güvenle alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda teslimatınız ulaştırılırken motor kuryemiz ile irtibatta kalarak paketinizin güncel durumu ve konumu hakkında detaylı bilgiye dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Motor kuryelerimiz şu kategorilere ait paketlerin teslimatını gerçekleştirmektedir:

  • Gıda
  • İlaç
  • Resmi Evrak, Doküman, Belge
  • Teknolojik Alet
  • Diş Malzemeleri
  • Yedek Parça
  • Kişisel Paketler.

Silivri Kurye Hizmeti

Silivri kurye hizmeti müşterilerin güvenle yararlanabileceği, aynı gün teslim kolaylığı sunan bir teslimat seçeneğidir. 7/24 motor kurye hizmetinden faydalanarak sizler de her an her yerde gece gündüz demeden paketinizin en yakın sürede alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Motor kurye hızlı, pratik, güvenilir ve ekonomik bir teslimat seçeneğidir. Bu nedenle dilediğiniz an motor kurye hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Motor kuryelerimiz paketinizin teslim edileceği adrese ulaşmak için en hızlı rotaları kullanarak yaklaşık 1-3 saat içerisinde teslimatı gerçekleştirirler. Ekonomik, pratik ve hızlı bir teslimat seçeneği olan motor kurye hizmetinden yararlanarak hem zamandan hem bütçeden tasarruf edebilirsiniz. Motor kurye hizmeti son yıllarda oldukça sık tercih edilen ve ilgi gören kolay bir teslimat seçeneğidir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp