İçeriğe geç

Şile Kurye

Şile Kurye

Şile İstanbul’un endoğudaki ilçesidir. Kuzeyinde Karadeniz bulunan ilçemiz İstanbul ile Kocaeli arasında son derece işlek, hareketli ve yoğun bir noktadadır. Kırk binin üzerinde nüfusa ev sahipliği yapan ilçemizde yüzlerce işletme, firma ve kurum faaliyetlerine devam etmektedir. Bu esnada her gün ilçemiz mahalleler, arasında ya da ilçemizle İstanbul’un diğer 38 ilçesi arasında taşınması gereken paketler ortaya çıkmaktadır.

Geleneksel kargoların yetersiz kaldığı noktada firmamız Şile kurye hizmetleriyle öne çıkmakta, İstanbul’un her yerine hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı taşımacılık yapmaktadır. Tamamı alanında deneyim sahibi, işini başarıyla yapan, kendini sürekli geliştiren, yenilikçi, güler yüzlü ve çözüm odaklı ekibimiz tarafımıza ulaştığınız anda bütün imkanlarını seferber etmektedir.

Şile kurye süreci bizlere ulaştığınız anda başlar. Arkadaşlarımız merak ettiğiniz sorularının cevaplarını verir, fiyat teklifi oluşturur ve teklifi kabul etmeniz halinde randevu oluştururlar. Randevu saatinde kuryemiz adreste olup paketinizi imza karşılığı alır. Teslimat için harekete geçer ve vadedilen sürede alıcısına teslim edilir. Ardından da size bilgilendirme yapılır.

Her ne kadar bir sistem dahilinde harekete geçsek de daima ihtiyaca en uygun esnekliği gösterebiliyoruz. Otogarlar, havalimanları, gümrük noktaları, kamu kurumları, sanayi siteleri, organize sanayiler ve diğer bütün yerleri kapsama alanımıza alarak hizmet veriyoruz.

Şile Kurye Hizmeti

Şile kurye çözümlerimizle çikolata, meyve, yedek parça, diş malzemeleri, evrak, paket, yemek, davetiye, dergi, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, basın, laboratuvar test ürünleri, ruhsat, plaka, eşya, tekstil, gıda, hediye, fatura, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi her türlü eşyanızı belirteceğiniz adrese teslim ediyoruz.

İlçemiz genelinde her zaman güvenilir kurye desteği sağlıyor, paketlerinize son derece hassas davranarak hiçbir hasar, darbe, kaybolma, karışma gibi olumsuzluklara mahal vermiyoruz.

Daima Şile’ninen uygun fiyatlı kuryesi olarak paketinizin taşınacağı mesafeye, paketinizin özelliğine ve paketinizin aciliyetine göre fiyatlandırma yapıyoruz. 7/24 iletişim kanallarımızın ucunda bulunuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp