İçeriğe geç

Şerifali Kurye

Şerifali Kurye

Şerifali kurye ihtiyacı özellikle son dönemde çok yoğunlaşmıştır. Geleneksel kargoların yetersiz kaldığı noktada kurye ile bir adresten başka bir adrese paketlerini en hızlı, güvenli ve ekonomik şekilde ulaştırmak isteyenlerin seçimi firmamız olmaktadır.

Şerifali kurye hizmetlerimizle yanıcı, patlayıcı, kimyasal, yasa dışı ürünleriniz dışında binlerce farklı ürünü taşıyabiliyoruz. Tam teşekküllü araçlarımız ve uzman arkadaşlarımızla birlikte yıllardır yemek, matbuat gibi toplu dağıtım, çikolata, tekstil, gıda, hediye, numune, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, bilet, anahtar, laptop, meyve, yedek parça, kimlik, pasaport benzerlerini de alıcılarına ulaştırıyoruz.

Şerifali kurye alanında her zaman en hızlı kurye deneyimi yaşamanızı hedefliyoruz. Bunun için farklı kurye çeşitleriyle öne çıkıyor, İstanbul’un her yerine başarılı hizmet sağlıyoruz.

Normal kurye ile İstanbul’un en uzak noktaları arasında paketlerinizi 150-210 dakika arasında teslim edebiliyoruz. Ekspres kurye ile daha acil taşınması gerekenleri taşıyor ve teslimat sürelerimizi 90-120 dakikaya indiriyoruz. Çok daha acil olan paketlerinizi ise Vip kurye ile taşıyarak 45-60 dakika arasında alıcılarına ulaştırıyoruz. Motorla taşınamayacak olan paketlerinizi ise aynı kalitede arabalı kurye ile taşıyoruz.

Şerifali Kurye Hizmeti

Semtimizde firmamızı öne çıkaran etmenler sadece kaliteli, hızlı ve güvenli olmamız değildir. Pek çok kişi kurye tercih ederken aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını istemektedir. Firmamız da cazip fiyat avantajlarıyla her zaman semtimizin en uygun kuryesi olmayı başarmış bulunmaktadır.

Şerifali kurye fiyatlarımız paketlerinizin taşınacağı mesafeye, tercih edeceğinizi kurye türüne ve paketinizin özelliklerine göre her defasında ayrı ayrı belirlenmektedir. Hem net fiyat bilgisi almak hem bilgi edinmek hem de randevu oluşturmak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Web sitemizden her zaman iletişime geçebileceğiniz gibi çağrı merkezimizi arayabilir, hizmet noktamızı ziyaret edebilir ya da WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz. Arkadaşlarımız her zaman en iyi çözümü sağlamak adına hazır beklemektedirler.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp