İçeriğe geç

Şenlikköy Kurye

Şenlikköy Kurye

Şenlikköy, daha çok Florya adıyla tanınan, Bakırköy ilçesi sınırlarında yer alan mahallemizdir. Özellikle 2000’lerin başından itibaren büyük bir gelişim kaydeden ve yoğunluk kazanan mahallemiz her yönüyle İstanbul’un en seçkin yerlerinden birisidir. Binlerce nüfusun, yüzlerce işletme ve firmanın aktif olduğu mahallemizde her gün bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken paketler ortaya çıkmakta ve firmamız Şenlikköy kurye ile tamamında çözüm ortağı olmaktadır.

Mahallemizde yıllardır profesyonellikten ödün vermiyor, her biri alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve gelişimini deva ettiren bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimiz ile İstanbul’un bütün noktaları arasında getirilmesi, götürülmesi gereken paketleri taşıyor, yeni nesil, modelli araçlarımızla her defasında vadedilen sürede teslimat sağlıyoruz.

Şenlikköy kurye uygulamalarımız pek çok avantajı aynı anda sağlamaktadır. Bunların başında kaliteli olmamız gelmektedir. Uzman ekibimiz ve araçlarımızla birlikte geniş bir alanda, yüzlerce farklı ürünün taşımacılığını yapıyoruz.

Yıllardır evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, bilgisayar, tablet, telefon, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, basın, ruhsat, plaka, çiçek, davetiye, dergi, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, bilet, anahtar, laptop ve benzeri her türlü yasal ürünün alıcısına ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Şenlikköy Kurye Hizmeti

Şenlikköy kurye alanında hız en temel beklentidir ve biz bunun farkında olarak daima en hızlı kurye deneyimini yaşatıyoruz. Farklı kurye seçenekleri arasından paketinizin aciliyetine en uygununu seçmenizi sağlıyoruz. Başlıca kurye çeşitlerimiz ise şunlar olmaktadır:

  • Normal kurye
  • Ekspres kurye
  • Vip kurye
  • Arabalı kurye.

Mahallemiz genelinde diama en hızlı taşımacılığı, en güvenli ve kaliteli çözümler sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda cazip fiyat avantajlarıyla öne çıkıyoruz. Kurye fiyatlarımızı paketinizin taşınacağı mesafeye, kurye türüne ve pakete göre her defasında ayrı ayrı belirliyoruz. Net fiyat bilgisi ve randevularınız için bütün iletişim kanallarımızı 7/24 aktif tutuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp