İçeriğe geç

Sabiha Gökçen Kurye

Sabiha Gökçen Kurye

Sabiha Gökçen kurye işletmesi İstanbul ilinin her noktasından Sabiha Gökçen Havalimanı arasında gün içerisinde her saat 7/24 olarak hizmet vermektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı 2001 İstanbul’un ikinci havalimanı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu havalimanında günün her saatinde defalarca uçuş olmaktadır. Bu uçuşlara yetişmek isteyen insanlar tarafından çeşitli kurye hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Evlerinizde unutulan eşyalar, gerekli evraklar gibi birçok materyalin hızlı ve acil olarak kurye hizmeti sayesinde havalimanına getirilmesi hatta yetiştirilmesi gerekmektedir. Biz Sabiha Gökçen kurye işletmesi olarak sizlere tam da bu noktada hizmet vererek her türlü istediğiniz kuryeyi hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmakta ve mağduriyetlerinizi gidermekteyiz.

Kurye sektöründe acil kurye hizmet talepleri olabilmektedir. Özellikle biz işletme olarak Sabiha Gökçen Havalimanına kurye hizmeti verdiğimiz için birçok kur hizmet talebi acil olarak talep edilmekte ve işletme olarak tüm şehir genelinde sistemli bir şekilde yapılanmamız sayesinde en hızlı ve acil şekilde istediğiniz araç gereçleri sizlere yetiştirmekteyiz. Sizlerin bizlere ilettiği adreslerin bulunduğu bölgeye en yakın şubemiz veya saha kuryelerimiz ile iletişime geçmek suretiyle söylediğiniz adresten eşyalarınız alınarak en kısa sürede havalimanına gelerek sizlere ulaştırılmaktadır. Yine uçağa alınmayan eşyalarınızın bize teslimi ile belirttiğiniz adrese teslimatlarını da yapmaktayız. Bu sayede havalimanlarında oluşan mağduriyetleri kaliteli ve hızlı bir şekilde gidermekte ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Sabiha Gökçen Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunduğumuz hizmet çok zahmetli ve sürekli olarak acil bir şekilde sunulduğu halde siz müşterilerimizden çok uygun fiyatlar talep edilmektedir. Talep performans ilişkisine baktığımız zaman sunduğumuz hizmet aldığı parayı sonuna kadar hak etmekte ve sunduğu hizmetin kalitesini ve hızını her geçen gün sistemli bir şekilde artırmaktadır.

Sabiha Gökçen kurye olarak sizlere sistemli bir hizmet sunmaktayız. Havalimanlarında mağduriyete uğrayan müşterilerimiz bizlere ulaşmakta ve bizde şehir genelinde kaliteli bir şekilde oluşturduğumuz yapılanmamız sayesinde söylediğiniz adres bölgesinde bulunan şubelerimiz ile iletişime geçmekte veya belirttiğiniz adrese daha yakın bir saha elemanı var ise ona bildirmekte ve istediğiniz eşyalarınızı en kısa süre sizlere iletmek suretiyle mağduriyetinizi gidermekteyiz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp