İçeriğe geç

Riva Kurye

Riva Kurye

Riva kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve her zaman sizlerin memnuniyetlerini kazanarak takdirlerinizi almaktayız. Bu takdir ve memnuniyetleri alabilmek için işletme olarak birçok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. İşletmemiz sunduğu hizmetin her anında teknolojiden üstün bir şekilde faydalanmak suretiyle siparişlerden anlık olarak haberdar olma, en doğru ve en hızlı güzergâh belirleme, araç takip sistemleri sayesinde siz müşterilerimizin siparişlerinin anlık olarak nerede olduğunu takip etme gibi konularda çok büyük fayda sağlamaktadır. Bu özellikler sayesinde sunduğumuz hizmet her gün kalitesini artırmakta ve siz müşterilerimizin beğenilerini kazanmaktadır.

Riva kurye işletmesi olarak çalışan elemanlarımızı işe alırken çok titiz bir sınav sürecinden geçirmekteyiz. Öncelikle motor kullanım yeteneklerinin tespiti için motor kullanım sınavları yapmaktayız. Daha sonra yaptığımız sözlü mülakatlar ile diksiyonlarına, saygılarına, güler yüzlü olup olmadıklarına bakarak işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz. İşe alınan personellere kurye sektörünün her aşaması ile ilgili ayrı ayrı eğitimler vermekte ve onları profesyonel hale getirmekteyiz. Ayrıca bu elemanların iş başvurularını kabul etmemiz için bu meslekte daha sigortalı olarak çalışmış olmalarını şart koymakta ve bu sayede direkt olarak tecrübeli ve deneyimli personellerin işe alımlarını gerçekleştirerek işletme olarak sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktayız.

Riva Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe müşterilerimizin sunulan hizmetten en çok istedikleri özellikler arasında güvenli kurye özelliği gelmektedir. Müşterilerimizin sipariş ettikleri ürünlerin en ufak bir zarar görmeden adreslerine teslim edilmesini istemektedirler. Bu sebepten dolayı eğitim alan elemanlarımız bu ürünlerin motorlara yerleştirilmesi konusunda çok titiz davranmakta ve büyük özen göstermektedirler. Ayrıca motorlarımızın ürün taşıma haznelerinin yumuşak zeminler ile kaplanmış olması dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı ürünleri koruma altına almaktadır.

Riva kurye işletmesi olarak motorlara çok önem vermekteyiz. Çünkü sunduğumuz hizmetin en büyük materyali motorlarımızdır. Motorlar olmadan bu hizmet verilemez. Bu sebepten dolayı motorlarımızı seçerken çok büyük araştırmalar yapmakta ve en verimli motorların seçimi yapılmaktadır. Bu sayede sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesi artmaktadır.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp