İçeriğe geç

Reşitpaşa Kurye

Reşitpaşa Kurye

Reşitpaşa kurye işletmesi olarak bünyemizde her zaman çok fazla sayıda kurye elemanı bulundurmaktayız. Bu sayede sizlerin verdiğiniz siparişler asla sıra beklememek kaydıyla elemanlarımızın sayısının çok fazla olması sayesinde hiç beklemeden hemen yola çıkmaktadır. Ayrıca eleman sayımızın fazla olması vardiya sistemlerinin sık bir şekilde yapmasına sebebiyet vermekte ve vardiyaların sık bir şekilde yapılması da çalışanlarımızın çok fazla yorulmadan sizleri enerjik ve dinç bir şekilde hızlı bir hizmet vermesini sağlamaktadır. Ayrıca bu enerjik ve dinç olma konusu çalışanlarımızın sizlere daha çok güler yüz göstermesine sebebiyet vermekte ve siz müşterilerimizin memnuniyeti kazanılmaktadır.

Reşitpaşa kurye işletmesi olarak her zaman bünyemizde yedek kurye elemanları ve motorlar bulundurmaktayız. Bu yeter elemanlar ve motorlar sayesinde siparişleriniz sırasında oluşabilecek her türlü kaza, arıza ve sıkıntılar sonucuyla sizlerin mağdur duruma düşmememiniz için hemen yedek kuryelerimiz yola çıkarak siparişlerinizi teslim almak suretiyle adreslerinize getirmektedirler. Bu yedek kurye elemanı ve motor özelliği kurye sektöründe çok önemli bir konumda yer almakta ve müşterilerimizin çok üst seviyede memnuniyetleri kazanılmakta ve onların mağdur edilmemesini sağlamaktadır.

Reşitpaşa Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren işletmemiz özellikleri arasında birçok ödeme yöntemi bulundurmaktadır. Günlük olarak üzerinde nakit yok ise eğer ister internet üzerinden sipariş verilmesi aşamasında, ister kurye elemanlarımızın yanlarında getirdikleri post cihazları sayesinde kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Eğer üzerinizde sadece nakit var ise yine kurye elemanlarımızın teslimatları sırasında nakit olarak kapıda ödeme yapabilirsiniz. İnternet üzerinden ürünlerinizi sipariş verirken seçeceğiniz ödeme yöntemi ile size o an için en uygun olan yöntemi seçenek rahatça ve gönlünüzce alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Reşitpaşa kurye işletmesi olarak sunduğumuz hızlı hizmetin yanında sizlere acil hizmette sunmaktayız. Trafik koşullarında otomobiller ile yetiştirilemeyecek kamu evrakları olsun, acil ilaç siparişleri olsun, acil market siparişleri olsun bünyemizde özel olarak bulunan acil sipariş elemanları sayesinde en kısa süre içerisinde adreslerinize en sağlam şekilde teslimatı sağlanmakta ve siz müşterilerimizin acil olan ihtiyaçları karşılanarak mağduriyetleriniz giderilmektedir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp