İçeriğe geç

Rami Kurye

Rami Kurye

Rami kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz kurye hizmeti birçok aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle verdiğiniz siparişler ekranlarımıza düşmekte ve bu siparişlerden anlık olarak haberdar olmaktayız. Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve düzenli, güvenli bir şekilde motorlarımızın ürün taşıma haznelerine yerleştirilmektedir. Daha sonra elemanlarımızın çevre bilgileri sayesinde en doğru ve en hızlı yol belirlenmekte ve adreslerinizi teslim etmek üzere yola çıkmaktadır. Bu yolculuk sırasında elemanlarımızın ileri derecede motor kullanım yetenekleri sayesinde her türlü sorundan ve sıkıntıdan korunmak suretiyle sağlam bir şekilde adreslerinize getirilmektedir. İstediğiniz teslimat özelliği ile sizlere teslimatı sağlanmaktadır. Elemanlarınız tarafından adresinize gelen ürünler kesinlikle eksik, kırık, ezik, çürük olmamakta ve elemanlarımız tarafından teker teker kontrolü sağlanmaktadır.

Rami kurye olarak bünyemizde çalışması için işe aldığımız elemanlara ilk olarak ürün bilgileri hakkında eğitimler vermekteyiz. Ürün bilgisi çok kolay bir konu gibi gözükse de sunduğumuz hizmet için çok önemli bir konumda yer almaktadır. Kurye elemanlarımızın hepsi ürün bilgisi hakkında profesyonel seviyede bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Siparişlerinizi motorlarımızın taşıma kısımlarına yerleştirirken öncelikle kırılabilme ihtimalleri olan ürünleri sabitleştirmek suretiyle diğer ürünleri ezilme risklerine göre en üst kısma koymaları gerekmektedir. Ayrıca bu ürünlerin hava ile temas etmemesi gerektiği için ve verdiğimiz yemek siparişlerinizin soğumaması için tentelerimizin hava alma ayarlarını mutlaka her siparişte yapmaları gerekmektedir.

Rami Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe motorlarımızın ürün taşıma hazneleri çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu haznelerin geniş olması müşterilerimizin gönüllerince rahatça sipariş verebilmelerini sağlamakta ve müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Ayrıca bu haznelerin ayarlanabilir olması ve dışarıdan hava almaması gereken ürünler için hava geçirmeyecek şekilde havalanması çok önemli özellikler arasında yer almaktadır.

Rami kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin en önemli özelliğinin siparişin hızlı bir şekilde adreslere ulaştırılması olduğunu biliyoruz. İşletme olarak sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmakta ve elemanlarımızı, çalışanlarımızı motor kullanım yeteneklerine göre seçmekteyiz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp