İçeriğe geç

Perpa Kurye

Perpa Kurye

Perpa kurye işletmesi olarak uzun yıllar boyunca kurye sektöründe siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmeti uzun yıllar boyunca sunuyor olmamız işletmemize çok büyük tecrübe ve kalite katmaktadır. Bu kalite ve tecrübe sayesinde siz müşterilerimize sunduğumuz hizmet her zaman sizleri memnun etmekte ve sizlere çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Evlerinizden çıkmadan, zaman kaybı yaşamadan ve vücut gücü kullanmadan rahat bir şekilde istediğiniz her türlü siparişi internet üzerinden verebilir ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle istediğiniz şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz teslimat seçenekleri içerisinde sizlere en uygununu seçerek istediğiniz şekilde siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. İster zili çalmadan, ister temassız, ister normal şekilde teslimat seçeneklerini seçebilirsiniz. Bu sayede o an ki şartlarınız neyi gerektiriyorsa o şekilde tercihlerde bulunabilirsiniz.

Perpa kurye işletmesi olarak günümüz şartlarında kurye sektörüne duyulan ihtiyacın ve ilginin çok büyük oranda arttığını çok iyi bilmekteyiz. Bu ihtiyaç ve ilgi neticesinde aynı oranda kurye hizmet fiyatlarının da arttığını görmekte ve işletme olarak bu fiyat artışından dolayı rahatsız olmaktayız. Çünkü biz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini düşünen bir işletme olarak çalışmaktayız. Günümüz ekonomik şartlarında müşterilerimizin zor zamanlar geçirdiği bilmekte ve bu yüzden fiyatlarımızın en uygun şekilde sergilenebilmesi için muhasebe elemanlarımız ile birlikte büyük çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız.

Perpa Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren işletmemiz siz müşterilerimize her türlü teslimat özelliği sunmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi de temassız teslimattır. Özellikle corona virüsünden sonra müşterilerimiz bu yöntemi çok kullanmak kaydıyla kendilerini koruma altına alarak sağlıklı bir şekilde sipariş vermektedirler. Bu özellik sayesinde müşterilerimizin içleri rahat etmekte ve memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Perpa kurye işletmesi olarak sunulan kurye hizmetinin güvenli olabilmesi için her türlü önlem alınmakta ve siz müşterilerimize o şekilde hizmet verilmektedir. Çalışan elemanlarımızın motor kullanım yetenekleri olsun, motorlarımızın güvenli bir şekilde özel olarak dizayn edilmeleri olsun, araç takip sistemlerimiz sayesinde siz müşterilerimizin siparişlerinizi her an hangi konumda olduğunu takip edebilmeniz olsun sunduğumuz hizmetin güvenini son derece artırmaktadır.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp