İçeriğe geç

Pendik Kurye

Pendik Kurye

Pendik kurye işletmesi olarak siz müşterilerimizin günümüz şartlarından dolayı en çok tercih ettiğiniz hizmet olan kurye hizmetini en kaliteli ve en hızlı haliyle sizlere sunmaktayız. Sunulan hizmet sırasında her zaman yüksek modelli ve bakımları zamanında yapılmış motorlar kullanılmakta ve bu motorlar güvenilir bir şekilde hizmet verilmesi için özel olarak dizayn edilmektedir. Ayrıca bu motorların ürün taşıma hazneleri çok geniş olması da siz müşterilerimizin gönüllerince istedikleri her ürünü sipariş verebilmesine ve alabilmenize çok büyük oranda yardım sağlamaktadır. Ayrıca işletme olarak sizlere sunduğumuz hizmetin fiyatının piyasa şartlarının çok altında olması da sizleri memnun ve mutlu etmektedir. Tüm bu özelliklere baktığınız zaman kurye sektöründe tercih etmeniz gereken en kaliteli işletme bizim işletmemizdir.

Pendik kurye işletmesi olarak bünyemizde her zaman yüksek modelli motorlar kullanmakta ve bu sayede sunulan kurye hizmeti sırasında yaşanılacak aksaklıklar, arızalar en az seviyeye düşürülmektedir. Ayrıca kullanılan bu motorların periyodik bakımları, motor bakımları, fren bakımları zamanında yapılmak suretiyle yine hizmet sırasında arızalanma riskini ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca bu motorların kurye sektöründeki önemi çok büyüktür. Otomobillerin günümüz trafik koşullarında çok seri hareket edebilmeleri pek mümkün olmamaktadır. Biz işletme olarak kullandığımız motorlar sayesinde tüm acil siparişlerinizi trafik şartlarından olumsuz etkilenmeyerek yerine getirmekteyiz.

Pendik Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizleri sunduğumuz her hizmeti hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu hızlı hizmetin yanında sipariş verirken not kısmına acil, ivedi notunu düştüğünüz zaman sadece acil siparişlere bakan kurye elemanlarımız sayesinde normalden çok daha hızlı bir şekilde ürünlerinizi yola çıkmakta ve olabildiğince en kısa süre zarfında adreslerinize teslimatı yapılmaktadır. Bu sayede acil olan ihtiyaçlarınıza en kısa sürede kavuşabilmektesiniz.

Pendik kurye işletmesi olarak sunulan hizmetler sırasında yedek kurye bulunduran nadir işletmeler arasında yer almaktayız. Siparişlerinizin adreslerinize gelme aşamasında oluşabilecek her türlü sorun ve sıkıntılar sonucunda hemen yedek kuryelerimiz yola çıkarak siparişlerinizi teslim alarak teslimat için adreslerinize gelmektedir. Bu sayede hiçbir siparişiniz sizlere ulaşmayarak sizleri mağdur etmemektedir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp