İçeriğe geç

Paşabahçe Kurye

Paşabahçe Kurye

Paşabahçe kurye işletmesi olarak sizlerin verdiğiniz siparişler teknolojik sistemlerimiz sayesinde anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve bizlerin anında haberdar olmasına olanak sağlamaktadır. Siparişlerin hazırlanması sonrasında kurye elemanlarımız tarafından siparişleriniz ürün bilgileri ile birlikte düzenli ve güvenli bir şekilde motorlarımıza yerleştirilmektedir. Daha sonra kurye elemanlarımız tarafından navigasyon sistemleri ve çevresel bilgiler sayesinde en hızlı ve doğru güzergâh belirlenmekte ve en hızlı şekilde adreslerinize siparişleriniz gönderilmektedir. Tüm bu aşamaların kaliteli bir şekilde yapılabilmesi adına işletme olarak her türlü çalışmayı yapmakta ve sunduğumuz hizmetin kalitesini artırabilmek için çalışmaktayız.

Paşabahçe kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz hizmet sırasında bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın deneyimleri, tecrübeleri, motor kullanım yetenekleri bizler için çok önemlidir. Bu sebeplerden dolayı çalışanlarımızın işe alımlarını gerçekleştirirken öncelik olarak birçok sınavdan geçirmekteyiz. Ayrıca elemanların yaptıkları meslekte uzun yıllar boyunca sigortalı olarak çalışmış olmalarını şart olarak koyuyoruz. Bu şartları taşıyan elemanların işe başlama işlemlerini yapıyoruz. Ayrıca işletme olarak bu elemanlara işe başlamadan önce tüm alanlar ile ilgili eğitimler veriyoruz. Bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin kalitesi çok büyük seviyede artmaktadır.

Paşabahçe Kurye Hizmeti

Siz müşterilerimizin sipariş vermiş oldukları ürünleri en güvenli ve sorunsuz bir şekilde adreslerinize teslimatını sağlamak için çok büyük bir çaba sarf etmekteyiz. Motorlarımızın yüksek modelli ve bakımlarının zamanında yapılıyor olması, çalışan elemanlarımızın ileri derecede motor kullanım yetenekleri, motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının yumuşak zeminler ile kaplanmış olması sunulan hizmetin güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlayan özelliklerden bir kaçıdır. Ayrıca kurye sırasında yaşanan her türlü aksaklık sebebiyle uğradığınız zararlarınız işletme olarak tarafımızca karşılanmakta ve mağduriyetleriniz giderilmektedir.

Paşabahçe kurye işletmesi olarak sunulan hizmetin en önemli özelliklerinden birisinin hız olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Bu sebepten dolayı sunduğumuz hizmetin hızlı olması için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Personel seçimlerimiz, motor seçimlerimiz bu özelliğin yerine getirilebilmesi için birçok araştırmalar sonucunda yapılmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce düşünülmektedir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp