İçeriğe geç

Osmanbey Kurye

Osmanbey Kurye

Osmanbey kurye hizmetlerimizle Şişli ilçesinin en kalabalık ve hareketli semtlerinden birisinde bir yerden başka bir yere taşınması gereken her türlü paketinizi taşıyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize kurye desteği sağlıyoruz. Semtimiz İstanbul’un en işlek, en haraketli yerlerinden birisi ve ilçemizin de en kalabalık semtlerinden birisidir.

Her gün gerek semtimiz içindeki adresler arasında gerekse İstanbul’un diğer bütün yerleri arasında taşınması gereken yüzlerce paket ortaya çıkmakta ve firmamız bütün beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. En acil biçimde taşınması gereken bütün ihtiyaçlarınızda 7 gün, 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kaliteli, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Osmanbey kurye faaliyetlerimizle fatura, diş malzemeleri, matbuat gibi toplu dağıtım, laboratuvar test ürünleri, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, bilet, anahtar, laptop gibi bütün paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz. Yine evrak, paket, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, yemek, çikolata, meyve, gıda, hediye, numune, telefon, yedek parça, tekstil, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Osmanbey Kurye Hizmeti

Osmanbey kurye ihtiyacı her zaman aynı değildir. Herkesin farklı zamanlarda farklı şekilde talebi olabilmektedir. Firmamız dinamik yapısıyla sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlara uygun çözümler sunmakta, en modern kurye deneyimi sağlamaktadır.

Birçok farklı motor kurye modelimiz bulunmaktadır ve bunlar arasında ihtiyacınıza en uygununuz seçebilmeniz mümkündür. Çok acil olmayan paketleriniz için normal kuryemizi seçebilir, en uzak yerlere 150-210 dakikada teslimat hizmeti alabilirsiniz.

Ekspres kurye ile 90-120 dakikada paketlerinizi alıcıların teslim etmemizi sağlayabilirsiniz. Çok daha acil durumlardaysa Vip kurye ile 45-60 dakika içinde paketlerinizi alıcılarına ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Firma olarak sadece motosikletle taşıma yapmıyoruz. Motosikletle taşınamayacak ağırlıkta ve ebatlardaki paketleriniz için de arabalı kurye modelimizi tercihe açıyoruz. Aynı kalite ve güvenle paketlerinizi arabalarımızla taşıyıp teslim ediyoruz. Teslimat sürelerimiz bölgeye, yol ve hava koşullarına göre 150-210 dakika arasında olmaktadır. Bütün bu ayrıcalıklar 7/24 en uygun fiyatlarla sizleri beklemektedir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp