İçeriğe geç

Osmanağa Kurye

Osmanağa Kurye

Osmanağa kurye uygulamalarımızla Kadıköy’ün en hareketli ve en işlek mahallerinden birisinde faaliyet gösteriyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal bütün müşterilerimizin bir yerden başka bir yere taşınması gereken paketlerinde çözüm ortağı oluyor, hızlı, kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı çözümlerin değişmez adresi oluyoruz.

İstanbul Motorlu Kurye olarak tamamı mahallemiz lokasyonuna hakim, alanında uzman, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, çözüm odaklı, kendini sürekli geliştiren bir ekiple çalışıyoruz. Ekiplerimiz hem sahada hem de çağrı merkezimizde en iyi ekipmanları, araçları ve teknolojileri kullanmaktadırlar. Bu da her defasında beklentilerinizin üzerinde bir kurye deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır.

Osmanağa kurye hizmetlerimizle her türlü yasal ürününüzü günün her saatinde taşıyabiliyoruz. Diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, laptop evrak, yemek, çikolata, meyve, numune, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında sevk edebiliyoruz.

Osmanağa Kurye Hizmeti

Osmanağa kurye alanında pek çok kurye türüyle öne çıkıyor, aralarından size en uygununu seçmenizi sağlıyoruz. Başlıca motor kurye çeşitlerimiz şunlardır:

  • Osmanağa normal kurye: Standart gönderilerinizi bu modelimizle ekonomik şekilde taşıttırabilirsiniz. Paketleriniz 40 dakikada adresinizden alınmakta ve 150-210 dakika arasında İstanbul’un her yerine teslim edilebilmektedir.
  • Osmanağa ekspres kurye: Daha hızlı taşınması gereken paketleriniz için size özel kurye desteğinden yararlanabilirsiniz. Ekspres kurye ile paketleriniz 90-120 dakika arasında en uzak noktalara dahi teslim edilebilmektedir.
  • Osmanağa Vip kurye: Çok daha hızlı, çok daha özel bir hizmet almak isterseniz Vip kuryemizi seçebilirsiniz. Bu durumda paketleriniz 20 dakikada alınacak ve 45-60 dakikada alıcısına ulaştırılacaktır.
  • Osmanağa arabalı kurye: Motosikletle taşınamayacak özellikteki paketleriniz aynı kalite ve güvenle arabalarımızla taşınabilmektedir.

Mahallemiz genelinde firmamızı öne çıkaran detaylardan bir diğeri cazip kurye fiyatlarımızdır. Fiyatlandırmalarımız her hizmetin detaylarına göre belirlenmekte, mesafeye, paket özelliklerine ve kurye modeline göre tespit yapılmaktadır. En uygun fiyatlı kurye hizmeti için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp