İçeriğe geç

Ortaköy Kurye

Ortaköy Kurye

Ortaköy kurye ihtiyacı semtimiz genelinde çok fazla ortaya çıkmaktadır. Beşiktaş ilçesi sınırlarında yer alan, İstanbul’un pek çok simgesini içinde barındıran ve çok köklü bir geçmişe sahip olan semtimiz aynı zamanda sürekli gelişmekte, değişmektedir. Modern çağın olanaklarından en iyi şekilde istifade edildiği gibi pek çok modern gereksinimi de semtimizde ortaya çıkmaktadır.

İstanbul Motorlu Kurye olarak yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle Ortaköy içindeki herhangi bir adresten başka bir adrese ya da semtimiz ile İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşınması gereken paketlerde çözüm ortağınız oluyoruz. Her zaman kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler üreterek her defasında beklentileri karşılıyoruz. Bu da bizi en çok tercih edilen kuryelerden birisi haline getiriyor.

Ortaköy kurye ihtiyacı çok farklı gerekçelerle ortaya çıkabilir. Kurumsal ya da bireysel bir paketinizin taşınması gerekebilir. Havalimanına bir paket götürülmesi y da havalimanından alınıp size getirilmesi gerekebilir. Otogara otobüse yetiştirilmesi gereken bir paketiniz olabilir. Tamamını taşıyabiliriz.

Özellikle online alışverişin artmasıyla birlikte kurye hizmetlerimize rağbet çok daha fazlalaşmıştır. Satın aldığınız ya da sattığınız bir ürünü uzman kuryelerimizle dakikalar içinde taşıttırabilirsiniz. Uzman ekibimizle birlikte, günün her saati yollardayız ve en hızlı biçimde teslimat yapmaya devam ediyoruz.

Ortaköy Kurye Hizmeti

Ortaköy kurye faaliyetlerimizin kapsamı son derece geniştir. Evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop tarzı ürünlerinizi de dilediğiniz yerden alıp belirteceğiniz adrese teslim ediyoruz.

Her zaman en hızlı biçimde taşımacılık yapmak adına özveriyle çalışıyor, paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz. Özel saklama bölmelerimizde taşıyor ve hiçbir kaybolma, karışma, hasar, zedelenme gibi olumsuzluklara mahal vermiyoruz. Hem motor hem de arabalarımızla 7/24 taşımacılık yapıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp