İçeriğe geç

Orhanlı Kurye

Orhanlı Kurye

Orhanlı kurye uygulamalarımızla Tuzla ilçesine bağlı mahallemiz içindeki herhangi adresler arasında ya da Orhanlıile İstanbul’un diğer bütün ilçelerinin mahalleleri arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Mahallemiz büyükşehrin en doğudaki yerleşim yerlerinden birisidir ve her gün Avrupa ve Anadolu yakasındaki farklı adreslere taşınması gereken binlerce paket ortaya çıkmaktadır. Firmamız güvenilir çözümleriyle daima en yakın çözüm ortağınız olmaktadır.

Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle yola çıktığımız alanda büyük bir fark yaratıyoruz. Kısa sürede en çok tercih edilen Orhanlı kuryehaline gelmiş olsak da başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha iyisi, hep daha fazlası adına çaba sarf ediyoruz.

Mahallemizde kurye ihtiyaçları hem bireysel hem de kurumsal olabilmektedir. Orhanlı kurye uygulamalarımızla tamamına çözüm üretebiliyoruz. Dilerseniz anlaşmalı kurye desteği sağlayabiliyor, her ne zaman taşınması gereken bir paketiniz olursa dilediğiniz gibi taşıyabiliyoruz.

İnsan kaynaklarımıza ve altyapımıza büyük önem veriyor, her biri alanında eğitimli, deneyimli, dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştiren, çözüm odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Aynı zamanda en iyi araçları ve ekipmanları kullanıyoruz. Mahallemize tamamen hâkim olduğumuz gibi yeni adres bulmada hiç zorlanmıyoruz. Böylece kaliteli, hızlı ve güvenli kurye arayanların değişmez tercihi oluyoruz.

Orhanlı Kurye Hizmeti

Orhanlı kurye faaliyetlerimizi olabildiğince geniştir. Yasal her türlü paketiniz için çözüm üretebiliyoruz. Yemek, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, çikolata, yedek parça, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve daha fazlasında yanı başınızda oluyoruz.

Ayaz  Kurye olarak diama mahallemizin en hızlısıyız. Bunun için farklı kurye seçenekleriyle öne çıkıyor, paketlerinizin aciliyetine göre seçim yapabilmenizi sağlıyoruz. Havalimanları, otogarlar, limanlar, sanayi siteleri, iş merkezleri, kamu kurumları, işletmeler ve diğer bütün lokasyonları hizmet bölgemize dahil ediyoruz. 7/24 kurye hizmeti veriyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp