İçeriğe geç

Ömerli Kurye

Ömerli Kurye

Ömerli kurye işletmesi olarak sizlere kurye sektöründe yıllardan bu yana kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz hizmetin her aşamasında kendimizi geliştirmek için çok büyük araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalarımızın en başında siz müşterilerimizin beklentilerini saptamak amacıyla yaptığımız anketler gelmektedir. Bu anketler sonucunda sizlerin kurye hizmetinden beklediğiniz özellikler tespit edilmek suretiyle bu beklentiler karşılanmaktadır. Siz müşterilerimizin kurye hizmetinden bekledikleri özellikler hızlı olması, güvenilir olması, ödeme yöntemlerinin fazla olması, siparişlerinizin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi gibi özelliklerdir. Biz işletme olarak bu özellikleri eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmek için çok büyük çalışmalar yapmaktayız.

Ömerli kurye işletmesi olarak siz müşterilerimizin maddi durumlarınıza göre her türlü ödeme yapabileceğiniz yöntemleri bünyemizde bulundurmaktayız. Kimi müşterilerimizin nakitleri olmamakta ve sipariş verirken veya kapıda ödeme yöntemi ile post cihazlarımız sayesinde kartları ile ödeme yapmaktadırlar. Veya yine kapıda ödeme yöntemi ile nakit olarak ödeme yapabilmektedirler. Bu özellikler sayesinde siz müşterilerimize çok büyük kolaylık sağlamaktayız. Bu özellikler sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Ömerli Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe birçok teslimat yöntemi ve özelliği bulunmaktadır. Siz müşterilerimiz sipariş verdiğiniz sırada temassız teslimat seçeneğini seçtiğinizde siparişleriniz zile basmadan kapınıza asılmak suretiyle temassız şekilde teslim edilmektedir. Bu teslimat sonrasında telefonlarınıza atılan mesaj ile sizleri bilgi verilmektedir. Bu sayede günümüz şartlarında virüsten dolayı tedirginlik yaşan müşterilerimizin içleri rahat bir şekilde sipariş vermektedirler. Ayrıca küçük çocukları olan müşterilerimizin çocukları uyanmadan siparişlerini verebilmektedir. İşletme olarak bu özelliklerimiz sayesinde siz müşterilerimize büyük kolaylık sağlamakta ve memnuniyetinizi kazanmaktayız.

Ömerli kurye işletmesi olarak günümüz şartlarında artan kurye fiyatlarına karşın siz müşterilerimizin maddi olarak biraz olsun rahatlaması için sunabileceğimiz en uygun fiyatları sunabilmek için muhasebe elemanlarımız ile araştırmalar ve hesaplamalar yapmaktayız. Bu hesaplar sayesinde siz müşterilerimize istediğiniz miktarlarda fiyatlar sunabilmekte ve siz müşterilerimizin günümüz ekonomik şartları doğrultusunda biraz da olsa rahatlamanızı sağlamakta ve hedefimiz olan memnuniyetinizi sağlamaktayız.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp