İçeriğe geç

Okmeydanı Kurye

Okmeydanı Kurye

Okmeydanı kurye hizmetlerimiz ile hem semtimiz içindeki adresler arasında hem de semtimizle İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. OkmeydanıKağıthane, Şişli ve Beyoğlu ilçelerine bağlı olup büyükşehrin en köklü yerleşim yerlerinden birisidir. Asırlardır sürekli gelişimine ve değişimine devam eden semtimiz bugün de modern yaşamın bütün olanaklarını bir arada barındırmaktadır.

Binlerce nüfusa, yüzlerce işletmeye ve kuruma ev sahipliği yapan semtimizde her gün farklı adresler arasında getirilip götürülmesi gereken yüzlerce paket olmaktadır. Bunun içinse geleneksel kargolar yetersiz kalmakta ve daha modern, daha hızlı ve güvenilir çözümler gerekmektedir. Firmamız ilk yola çıktığı andan itibaren bütün bu beklentileri karşılamakta, en çok tercih edilen kurye olarak yoluna devam etmektedir.

Okmeydanı kurye faaliyetlerimizi tamamı alanında eğitimli, deneyim sahibi, bilgi birikimi yüksek, kendini sürekli geliştiren, güvenilir ve profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Ekiplerimiz hem sahada hem de çağrı merkezimizde en son teknolojileri kullanmakta, adres bulmada zorlanmadan, hızlı ve güvenli biçimde taşımacılık yapmaktadırlar.

Yasal her türlü fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, matbuat gibi toplu dağıtım, tekstil, gıda, hediye, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri ekiplerimizce başarıyla taşınmaktadır. Yine ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, bilet, numune, kimlik, pasaport, anahtar, laptop gibi yüzlerce ürününüz alıcılarına başarıyla ulaştırılmaktadır.

Okmeydanı Kurye Hizmeti

Okmeydanı kurye faaliyetlerimiz her zaman semtimizin en hızlısıdır. Hız ise bugün İstanbulluların en temel ihtiyaçlarından birisidir. Kalabalık nüfus, yoğun trafik, karmaşık yollar ve daha pek çok etken şehirde hızlı hareket etmeyi zorlaştırsa da motorlu kuryelerimiz çok seri hareket edebilmekte, dakikalar içinde en uzak noktalara ulaşabilmektedirler. Kurye modelimize göre bütün paketleriniz 45 ila 210 dakika arasında teslim edilmektedir.

Semtimizde kurye ihtiyaca sadece mesai saatleri içinde ya da hafta içinde olmamaktadır. Bu nedenle 7 gün, 24 saat taşınması gereken paketler olmaktadır ve firmamız her zaman ihtiyaçlarınızda yanı başınızda bulunmaktadır.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp