İçeriğe geç

Nişantaşı Kurye

Nişantaşı Kurye

Nişantaşı kurye hizmetlerimizle Şişli’nin en meşhur semtlerinden birisi içindeki bütün adresler arasında ve semtimizle İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Semtimiz dünyaca ünlü markaların mağazalarıyla, kafeleriyle, eğlence mekanlarıyla meşhur olup modern yüzü ile öne çıkmaktadır.

İstanbul’un simge semtlerinden birisi olan Nişantaşıoldukça kalabalık bir nüfusa sahiptir ve hayat gece gündüz aralıksız akmaktadır. Bu esnada da hem bireysel hem de kurumsal olarak bir noktadan başka bir noktaya acil taşınması gereken paketler ortaya çıkmakta, firmamız alanında uzman, güler yüzlü, deneyimli ve bilgi birikimi yüksek kadrosuyla sizleri profesyonel kurye deneyimiyle tanıştırmaktadır.

İstanbul’un tamamında olduğu gibi semtimizde de yoğun bir trafik vardır. Kalabalıklar arasında en yakınadresler arasında dahi ulaşım sağlamak oldukça zordur. Fakat her gün çok acil halledilmesi gereken pek çok ihtiyaç oluşmakta ve firmamız sizler sandalyenizden kalmadan bütün paketlerinizi masanızdan alıp alıcısına teslim etmektedir. Aynı şekilde herhangi bir adresten alınıp size getirilmesi gereken paketleriniz de güvenle taşınmaktadır.

Kurye alanında eğitimli, deneyimli, özverili ekibimiz bütün gelişmeleri yakından takip etmekte, her zaman güncel gelişmeler ışığında faaliyetlerini sürdürmektedirler. Böylece her zaman en yakın Nişantaşı kurye olmayı başarmaktadırlar.

Nişantaşı Kurye Hizmeti

Nişantaşı kurye hizmetlerimizle fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Sadece bunlarla sınırlı kalmıyor, ehliyet, ruhsat, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, eşya, bilet, anahtar, laptop gibi bütün yasal ürünleriniz için de kurye desteği sağlıyoruz.

Her zaman semtimizin en hızlı kuryesi olmayı başarıyor, çeşitli kurye modelleriyle öne çıkarak size en uygununu tercih etmenizi sağlıyoruz. Kurye modellerimizin her biri farklı teslimat süreleri vadetmektedir. Buna göre modellerimize göre bütün paketleriniz 210 ila 45 dakika arasında alıcılarına ulaştırılmakta, 7/24 ayrıcalıklı çözümler sizleri beklemektedir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp