İçeriğe geç

Moda Kurye

Moda Kurye

ModaKadıköy ilçesinde yer alan, İstanbul’un simge semtlerinden birisidir. Balık lokantaları, barış Manço Evi, çay bahçeleri, kulüpler, eğitim kurumları, iş merkezleri gibi pek çok ünlü mekana ev sahipliği yapmaktadır. Hem tarihi dokuyu hem de modern havayı semtimizde iç içe bulmak mümkündür.

Semtimizde en çok ortaya çıkan ihtiyaçlardan birisi taşımacılıktır ve Moda kurye uygulamalarımızla yol acıktığımız ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyoruz. Her biri alanında deneyimli, eğitimli, tecrübeli, güler yüzlü ve dinamik ekibimizle çalışıyor, herhangi bir yerden başka bir yere taşınması gereken paketleriniz için zahmetsiz, hızlı ve güvenli çözümler üretiyoruz.

Moda kurye hizmetlerimizle yasal engel bulunmayan, patlayıcı, yanıcı, kimyasal içerikli olmayanlar dışında her türlü paketinizi güvenli biçimde istediğiniz adresten alıyor, belirteceğiniz adrese teslim ediyoruz.

Yıllardır fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, anahtar, laptop ve dahası içinde çözüm üretiyoruz.

Moda Kurye Hizmeti

Moda kurye alanında pek çok farklı kurye çeşidiyle aktifiz. Kurye çeşitlerimizin her birinin vadedilen teslimat süreleri, taşıma özellikleri farklı olmakla birlikte tamamı firmamız kalitesini ve güvenilirliğini taşımaktadır. Bu açıdan başlıca kurye çeşitlerimiz şunlardır:

  • Moda normal kurye
  • Moda ekspres kurye
  • Moda Vip kurye
  • Moda arabalı kurye.

Semtimizde firmamız ilk andan itibaren en çok tercih edilen kurye konumuna yükselten etmenlerden birisi fiyatlarımızdır. Her zaman en uygun fiyat politikasıyla hareket ettiğimiz alanda kurye fiyatlarımızı çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Bunların başında mesafe gelmekte olup paketinizin alınıp teslim edildiği adresler arasındaki uzaklık baz alınmaktadır.

Bir diğer etmen paketlerinizin eni, boyu, yüksekliği ve ağırlığı olmaktadır. Bütün bunlarla birlikte tercih edeceğiniz kurye çeşidine göre fiyat teklifleri oluşturulmaktadır. Gerek fiyat bilgisi gerek randevularınız için her zaman çağrı melezimize ulaşabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp