İçeriğe geç

Mimaroba Kurye

Mimaroba Kurye

MimarobaBahçelievler ilçesi sınırları içinde yer alan, son derece nezih, sürekli gelişime devam eden mahallelerden birisidir. Binlerce nüfusa sahip bölgemizde pek çok işletme, ofis, firma ve iş merkezi faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle online alışverişin artmasıyla birlikte bölgemizde daha modern, daha hızlı ve güvenli taşıma yöntemlerine ihtiyaç duyulmuş ve firmamız Mimaroba kurye alanında başarılı işlere imza atmaktadır.

Firma olarak bölgemizde hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bir yerden başka bir yere taşınması gereken her türlü paketinizi taşıyoruz. Sistematik şekilde çalışarak kaliteden, güvenilirlikten ödün vermediğimiz gibi ihtiyaca göre esneklik gösterebiliyor, kişiye özel kurye deneyimi vadediyoruz.

Mimaroba kurye ihtiyaçlarınızın tamamında bir telefon kadar yakınınızdayız. Tamamı bölgemiz lokasyonuna hakim, adres bulmada mahir, deneyimli, tecrübeli, özverili, kendini sürekli geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz.

Sahada ve çağrı merkezimizde en son teknolojileri kullanıyor, taşıma esnasında riskleri minimum seviyeye indiriyoruz. Her defasında vadedilen sürede teslimatlarımızı yapıyoruz. Uzman ekibimizle evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi her türlü yasal ürününüz için de hizmet veriyoruz.

Mimaroba Kurye Hizmeti

Mimaroba motor kurye alanında en hızlı firma olarak farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Normal kuryemizle 150-210 dakika arasında standart teslimat yapıyoruz. Ekspres kurye ile 90-120 dakika arasında paketlerinizi teslim ediyoruz. Vip kuryeyle teslimat sürelerimizi 45-60 dakikaya kadar indirebiliyoruz.

Bütün ihtiyaçları karşılayabilmek adına aynı zamanda arabalı kurye desteği sağlıyor, 15-210 dakika arasında aynı kalitede paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz.

Bölgemizde firmamızı öne çıkaran etmenlerden birisi kurye ücretlerimizdir. Her zaman uygun fiyat politikasıyla hareket ediyor, paketinizin taşınacağı mesafeye, paketinizin özelliklerine ve kurye türüne göre cazip fiyatlar belirliyoruz. 7/24 bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp