İçeriğe geç

Merter Kurye

Merter Kurye

Merter Bahçelievler ilçesi sınırları içinde yer alan, hareketliliğin 7 gün, 24 saat devam ettiği bir semttir. Semtimiz binlerce nüfusa ev sahipliği yaptığı gibi yüzlerce işletme, firma, fabrika da bölgemizde faaliyetlerine devam etmektedir. Bu süreçte bazı ihtiyaçlara çok fazla gereksinim olmakta ve kurye bunların başında gelmektedir.

Merter kurye hizmetlerimizle bizler yıllardır çalışmalarımıza devam ediyor, bir yerden alınıp başka bir yere teslim edilmesi gereken bütün paketlerinizi güvenle taşıyoruz. Hızlı taşımacılığın değişmez adresi olarak gerek semtimiz içindeki herhangi bir adresten başka bir adrese gerekse semtimizle İstanbul’un herhangi bir başka semtine gitmesi, gelmesi gereken paketleriniz taşıyoruz.

Merter kurye sektörünün liderlerinden birisi olarak her zaman önceliği müşteri memnuniyetine veriyoruz. İhtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamak adına her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve çözüm indeksli bir kadroyla çalışıyoruz.

Güvenli şekilde fatura, paket, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, bilet, anahtar, laptop tarzı bütün ürünleri masanızdan alıp istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Merter Kurye Hizmeti

Ayaz Kurye olarak Merter kurye alanında her zaman, her ihtiyaç için alternatifler sağlıyoruz. Farklı kurye modellerimizle günün her saatinde acil ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Normal kuryemizle 150-210 dakika arasında başarıyla paketlerinizi alıcısına ulaştırıyoruz. Ekspres kurye ile daha seri hareket ediyor, teslimat sürelerimizi 90-120 dakikaya kadar indiriyoruz. Çok daha acilleri içinse Vip kuryeyle 45-60 dakikada teslimat vadediyoruz.

Semtimizde her zaman her müşterimizin gönderisi motosikletle taşınmaya uygun olmayabilmekte ya da güvenli olmayabilmektedir. Bu durumda Merterarabalı kurye modelimizle öne çıkıyoruz. Aynı kurumsallık, kalitece ve özveriyle İstanbul geneline arabamızla paketlerinizi taşıyıp en kısa sürede teslimat yapmayı başarıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp