İçeriğe geç

Merdivenköy Kurye

Merdivenköy Kurye

Merdivenköy Kurye ile her an her yere hizmet götürüyoruz. İstanbul’un bütün semtlerine sağladığımız kurye hizmeti günün her saatinde mümkündür. O sebeple kuryelerimiz yoğun çalışır. Güvenilir ve hızlı teslimatı sağlamak için alanında tecrübeli kişilerle yol alıyoruz. Firmamız özel işletmelerden kurumlara, semt sakinlerinden bankalara ve hukuk bürolarına pek çok sektöre hizmet sağlar.

Kuryelerimiz pek çok çeşitli ürünü taşır. Bu ürünlerde kriterimiz yasal prosedüre uygunluktur. Aynı zamanda kuryelerimizin hayatına tehdit oluşturmayacak şekilde taşımacılık yapıyoruz.

Hızlı bir teslimatın bazı unsurları vardır. Kullanılan motosikletin motor gücü, fren sistemi, manevra kabiliyeti gibi bazı özelliklerinin kurye sistemine uygun olması gerekir. Kolay manevra yapabilen hızlı ivmeli motosikletlere bakıyoruz. Bu sebeple biz de tercih ettiğimiz motosikletlerin dört mevsime göre ve yoğun trafik koşularına dayanıklı olmasını sağlıyoruz. Teknik elemanlarımız her zaman bakım hizmetlerini yapıyor.

Hem kuryelerimizin hem de trafikte olan diğer sürücülerin güvenliğini sağlamak amacıyla motosikletlerin ve kullandığımız diğer araçların bakımına ve alımına özen gösteriyoruz. Aynı zamanda kuryelerimizin güvenliği için kask, eldiven ve koruyucu gibi ekipmanları da en iyi şekilde sağlıyoruz.

Merdivenköy Kurye Hizmeti

Merdivenköy kurye olarak trafikte herhangi bir aksama olmadan güvenilir ve hızlı teslimat için planlamaya ve düzene önem veriyoruz. Müşteri hizmetlerimizi aradığınızda adresinizi belirtip kurye hizmetlerimizden sunduğumuz seçeneklerden birini tercih ediyorsunuz.

En geç 3 saat içinde yaptığımız normal kurye hizmeti veriyoruz.

1,5 saat içinde Express kurye adını verdiğimiz hızlı kurye hizmeti sunuyoruz.

Gece gündüz fark etmeksizin en kısa süre içinde yaptığımız en hızlı ve acil hizmetimiz Vip kurye ile de gönderilerinizi alıcısına teslim ediyoruz.

Merdivenköy kurye olarak müşteri odaklı bir hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sistemimizi yeniliyor, her semte ayrı ayrı hizmet taşıyoruz. Bu hizmeti verirken de ücretleri makul bir seviyede tutmaya gayret ediyoruz. Bunun için de bazı kriterleri belirleyerek hesaplarımızı ona göre yapıyoruz:

  • Mesafe
  • Gönderi türü
  • Gönderi hızı
  • Gönderi boyutu ve ağırlığı.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp