İçeriğe geç

Kurtuluş Kurye

Kurtuluş Kurye

Kurtuluş kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin kalitesinin her zaman arkasında durmaktayız. Biz işletme olarak sunduğumuz hizmetten her zaman eminiz. Çünkü müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmak suretiyle müşterilerimizin bizlerden kurye sektörü özelinde hangi özellikleri istediklerini tespit ederek o konular ile ilgili büyük çalışmalar yaparak gelişme kaydetmiş oluyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine, isteklerine karşılık vermek suretiyle müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek oranda kazanmaktayız. Sunduğumuz hizmetler sonrasında müşterilerimize sunduğumuz, yaptırdığımız anketler sayesinde eksik yanlarımızı tespit ederek çözüme kavuşturuyoruz. Bu çözümler sayesinde müşterilerimizin en çok tercih ettiği işletme haline gelmiş oluyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaların tek ve en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

Sunduğumuz hizmet sırasında Kurtuluş kurye olarak devamı olarak teknolojiden faydalanmak suretiyle sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmaktayız. Teknolojiyi kullanarak kullandığımız güzergâhların en doğrusunu tespit edebilmekte ve siparişlerinizden anında haberdar olmakta ve siparişlerinizi hemen yola çıkarmaktayız. Kullandığımız navigasyon sistemlerinin işletme olarak çok büyük yardımını görmekteyiz.

Kurtuluş Kurye Hizmeti

Siz müşterilerimizin özellikle corona virüsünden sonra en çok yoğunlaştığı sektör kurye sektörüdür. Bu sektörde çok fazla işletme hizmet vermektedir. Ancak siz müşterilerimize en uygun fiyatı sunan işletme bizim işletmemizdir. Bu uygun fiyatları çıkarabilmek için çok büyük hesaplamalar ve muhasebe elemanlarımız tarafından araştırma yapılmaktadır. Bu fiyatlandırmayı yaparken tek amacımız siz müşterilerimi günümüz ekonomik şartlarında biraz olsun rahatlatabilmektir.

Kurtuluş kurye olarak sizlere günün her saatinde 7/24 olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca verdiğiniz siparişlerinizin not bölümlerine acil notunu yazdığınız zaman normal kurye hızımızdan çok daha hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca işletmemiz bünyesinde bulanan çalışanların sayısının fazla olması sebebiyle sıra, bekleme gibi durumlar asla yaşanmamaktadır. Ayrıca eleman sayımızın fazla olması ile birlikte vardiyaları sık bir şekilde yapmakta ve çalışanlarımızın daha zinde çalışmalarını sağlamaktayız. Bu özellikler sayesinde en acil siparişlerinizi anında yola çıkmak kaydıyla adreslerinize teslim etmekteyiz. Bu özellikler kapsamında kurye sektöründe en kaliteli ve acil siparişlerinizi her an verebileceğiniz işletme olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp