İçeriğe geç

Kurtköy Kurye

Kurtköy Kurye

Kurtköy kurye işletmesi olarak sizlere İstanbul ilinde hizmet vermekteyiz. İstanbul ili bilindiği üzere çok büyük bir trafik yoğunluğuna sahiptir. Bu trafik sorunundan kurtulma için kullandığımız motorların çok büyük yardımı olmaktadır. Ayrıca bu motorları kullanan çalışanlarımızın manevra konusunda ki kabiliyetleri de yine trafik sebebiyetiyle gecikme konusunda ki sorunları ortadan kaldırmaya çok büyük yarar sağlamaktadır. Ayrıca işletme olarak sunduğumuz hizmetin fiyatının en uygun şekilde ayarlanmasını sağlamak için muhasebe elemanlarımız ile birlikte sürekli toplantı yapmakta ve yoğun bir araştırma yapmaktayız. Bu sayede siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurduğunuz zaman kurye sektöründe hizmet veren işletmeler arasında en kaliteli işletme olarak sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız.

Kurtköy kurye olarak sunula hizmetin kaliteli olabilmesi için tüm çalışmalar zamanında yapılmakta ve kalitenin artırılması için devamlı olarak araştırma yapılmaktadır. Müşterilerimizin bizden istedikleri özellikleri bünyemizde bulundurmak için çok büyük bir çaba sarf edilmektedir. Hizmet sırasında sunduğumuz tüm özellikler müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onları memnun etmek içindir.

Kurtköy Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet genellikle motorlar aracılığı ile verilir. Bu motorların kullanışlı olması, periyodik bakımlarının zamanında yapılıyor olması, model olarak yüksek modelli olması, sipariş taşıma haznelerinin geniş olması sunulan hizmetin hızını, kalitesini en yüksek seviyeye çıkarmaktadır. Bu sebepten dolayı işletme olarak motorlarımızı çok büyük bir titizlik ile seçmekte ve alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Bu motorlar aktif olarak sürekli kullanıldığı için yıpranma payları fazla olmaktadır. Bu sebepten motorlar düzenli aralıklar ile değiştirilmekte ve bakımları yapılmaktadır.

Kurtköy kurye olarak siz müşterilerimize en hızlı hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Kurye sektöründe en önemli faktör hızdır. Çünkü müşterilerimiz bir yemek siparişi verdiği zaman en hızlı şekilde o yemek soğumadan siparişinin yapılması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı bünyemizde kullandığımız motorlar ve bu motorları kullanan kurye elemanlarımız sayesinde sunduğumuz hizmet en hızlı haliyle sunulmaktadır. Bizlere sipariş erdiğiniz andan itibaren en kısa süre içerisinde adresinize teslimatı tamamlamaktayız.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp