İçeriğe geç

Kuleli Kurye

Kuleli Kurye

Kuleli kurye işletmesi olarak sizlere 7/24 kurye hizmeti sunmaktayız. İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanların sayısının fazla olması sebebiyle günün her saatinde hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca elemanlarımızın fazla olması nedeniyle hem sizlere hızlı bir hizmet sunabilmekte hem de vardiya saatlerini sık tuttuğumuz için çalışanlarımızı daha zinde tutarak kaliteli bir hizmet vermekteyiz. İşletme olarak çalışanlarımızın genç yaşta olmaları da daha hızlı hareket etmelerini ve bu sayede kurye siparişlerinin hızlı bir şekilde yapılmasına olanak vermektedir. Ayrıca çalışanlarımızın motor kullanımlarına olan tutkuları yaptıkları mesleği sevmelerine sebebiyet vermektedir. Bu sevgi ise yaptıkları mesleği sevmelerine ve en olumlu şekilde hizmet vermelerine sebep olmaktadır.

Kuleli kurye işletmesi olarak sizle sunduğumuz hizmeti hızlı sunmaktayız. Bu hızın yanında sipariş verirken not kısmında acil diye belirttiğiniz taktirde çok daha hızlı bir şekilde acil ve ivedi olarak siparişinizi gerçekleştirmekteyiz. Günün her saatinde 7/24 olarak acil şekilde hizmet verebilmekteyiz. Kullandığımız sistemlerin acil sipariş olduğunda ayrı bir uyarı vermesi sayesinde bizlerde acil olarak hizmet verebilmekteyiz.

Kuleli Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe sunulan hizmet esnasında teknoloji kullanımı oldukça önemlidir. Teknoloji kullanımı sayesinde siparişlerin aksaklığa uğrama ve gecikme ihtimali ortadan kalkmakta ve hızlı, kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımız tarafından kullanılan navigasyon sistemleri sayesinde en kısa ve kullanışlı güzergâh tespit edilerek en hızlı şekilde teslimat yapılmaktadır. Ayrıca sistemlerimiz sayesinde verdiğiniz siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşüyor ve çalışanlarımız tarafından adresinize doğru hızlı bir şekilde yola çıkıyor.

Kuleli kurye olarak sizlere son derece güvenli bir hizmet vermekteyiz. Kullandığımız motorların taşıma kısımlarının yumuşak zeminler ile kaplanmış olması siparişlerinizi en güvenli şekilde teslim etmemiz konusunda büyük bir yardım sağlamaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımızın şoförlüklerinin çok deneyimli ve profesyonel seviyede olmasa hizmetin sorunsuz ve sıkıntısız olarak gerçekleşmesini sağlamakta ve siz müşterilerimizin güvenini kazanmamıza yardımcı olmaktadır. Sizlerin de kurye sektöründe güven duyacağınız bir işletmeye ihtiyacınız var ise eğer mutlaka bizler ile iletişime geçerek istediğiniz şekilde bir hizmet alabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp