İçeriğe geç

Kozyatağı Kurye

Kozyatağı Kurye

Koşuyolu kurye olarak hizmet verdiğimiz sektör içerisinde çok önemli bir konumda yer almak suretiyle en kaliteli hizmet veren işletmeler arasında yer almaktayız. İşletme olarak siz müşterilerimizin beklentilerine çok önem veriyor olmamız sunduğumuz hizmetin kalitesini her zaman en üst seviyeye taşımak suretiyle beraber siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Kurye hizmeti insanların günümüz şartlarında özellikle corona virüsünden sonra en çok talep gören hizmetlerin başında gelmektedir. Müşterilerimizin yorulmasını engellemek suretiyle ne tür siparişleri var ise adreslerine getirerek müşterilerimize çok büyük bir hizmet sunmaktayız.

Koşuyolu kurye işletmesi olarak hizmet verdiğimiz sektörde teknolojinin kullanımının çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bizde işletme olarak kullandığımız sistemler sayesinde hizmetimizi hem sorunsuz kaliteli bir şekilde hem de en hızlı şekilde yerine getirmekteyiz. Bünyemizde bulunan sistemler sayesinde vermiş olduğunuz siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve çalışan kurye elemanlarımız tarafından hemen teslimat için yola çıkmaktadır. Ayrıca kuryelerimiz tarafından kullanılan navigasyon sistemleri sayesinde en kısa ve en hızlı yoldan gelinerek hızlı bir hizmet sağlanmaktadır. Ayrıca motorlarımızda bulunan takip sistemleri sayesinde kuryenizin anlık olarak hangi noktada olduğunu takip edebilmektesiniz.

Kozyatağı Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe güven en önemli noktada yer almaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmet sırasında nakliyesini yerine getirdiğimiz paketlerinizin güvenli ve sorunsuz bir şekilde teslimatlarını yapıyor olmak işletmemizin en büyük ayrıcalıklarından birisidir. Hizmet sırasında kullandığımız motorların taşıma haznelerinin yumuşak zeminler ile kaplanması sayesinde her türlü darbeye karşı dayanıklı hale gelmekte ve bu sayede siparişlerinize en ufak bir zarar gelmemektedir. Sunduğumuz bu güvenilir hizmet siz müşterilerimizin bizlere olan güvenini artırmakta ve memnuniyet seviyenizi artırmaktadır.

Koşuyolu kurye olarak sizlere sunduğumuz kurye hizmetinin karşılığında olabildiğinden en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. İşletme olarak muhasebe çalışanlarımız ile yaptığımız toplantılar ve araştırmalar sayesinde olabilecek en uygun fiyatı ortaya çıkartarak siz müşterilerimizin maddi olarak sıkıntıya düşmesini engellemekte ve uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli bir hizmet almanızı sağlamaktayız. Sizlerde işletmemizden hizmet aldığınız da asla pişman olmayacaksınız.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp