İçeriğe geç

Koşuyolu Kurye

Koşuyolu Kurye

Koşuyolu kurye olarak kurye sektöründe son derece kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet kapsamında bünyemizde birçok özellik taşıyarak sunulabilecek en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız araçların son model olmaları arıza çıkarma olasılıklarını düşürdüğü için siparişleri getirdiğimiz sırada yaşayabileceğimiz sorunları en aza indirmekteyiz. Yine bu araçların periyodik bakımlarını zamanında yaptırmak suretiyle arızalanma olayları azaltmaktayız. Aynı zamanda bu araçları kullanan kurye elemanlarımızın şoförlük konusunda usta olmaları üstün manevra kabiliyetleri sayesinde sizlere getirdiğimiz siparişler sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Tüm bu özellikleri bünyesinde bulunduran işletmemiz hizmet sunduğu kurye sektöründe en kaliteli hizmeti sunan işletmeler arasında yer almakta ve her zaman müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Koşuyolu kurye işletmesi olarak genellikle hizmetimizi motorlar aracılığı ile yapmaktayız. Bu sayede İstanbul denince ilk akla gelen trafik sorununun olumsuz etkilerinden kurtulmuş olmakta ve sunduğumuz hizmeti en hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Müşterilerimiz sipariş verdikleri zaman en kısa zamanda adreslerine teslim edilmelerini istemektedirler. Bizde bu isteği yerine getirmek için çok büyük bir çalışma yapmaktayız. Bu çalışmalar ışığında en tecrübeli kurye elemanlarını işe almakta ve en kullanışlı motor modellerini tespit ederek alımlarını yapmaktayız.

Koşuyolu Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren işletmeler arasında en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren işletme konumunda bulunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin en önemli aşaması siz müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Sipariş verdiğiniz ürünlerinizin başına en ufak bir hasar gelmeden sizlere teslimat aşamasını gerçekleştirmekteyiz. Koşuyolu kurye olarak sizlere verdiğimiz bu güvenilir hizmet sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Sunduğumuz hizmeti tecrübeli olarak sunmak hizmetin kalitesini en üst seviyeye taşımaktadır. Bu tecrübe de çalışanlarımızın sundukları meslekte uzun yıllar boyunca çalışmış olmalarından geçmektedir. Bu sebepten dolayı çalışanlarımızı işe alırken sigortalı olarak mesleklerinde çalışmış olmalarını şart olarak sunmakta ve bu konuda bir araştırma yapmak suretiyle işe alım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst seviyeye taşımak suretiyle siz müşterilerimizin sunduğumuz hizmetten son derece memnun olmanızı sağlamaktayız.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp