İçeriğe geç

Kızıltoprak Kurye

Kızıltoprak Kurye

Kızıltoprak kurye hizmetlerimizle ile Kadıköy’ün en köklü yerleşim yerlerinden birisinde taşımacılık yapıyoruz. Bölgemizin geçmişi asırlar öncesine uzanmakta olup ilk başlarda mesire yeri iken zamanla yerleşime açılmıştır. Bugün gelinen noktada binlerce nüfusa, yüzlerce firmaya ve kuruma ev sahipliği yapmaktadır.

Sürekli bir değişim ve gelişimin sürdüğü bölgemizde geleneksel kargo yöntemleri yetersiz kalmaktadır. Buna karşılık da daha modern, daha hızlı, daha özel taşıma yöntemlerine gereksinim olmaktadır. Firmamız tam da bu noktada motorlarla gerçekleştirilen kurye uygulamalarını kullanıma sunmakta, hızlı, kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı taşımacılığın değişmez adresi konumunda bulunmaktadır.

Kızıltoprak kurye uygulamalarımızla her zaman en güvenli çözümleri sunuyoruz. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, herhangi bir kaybolma, deforme, karışıklık, ezilme gibi olumsuzluklara mahal vermiyoruz.

En acil ihtiyaçlarda yanı başınızda yer alıyor, 7 gün, 24 saat acil kurye desteği veriyoruz. Fatura, diş malzemeleri, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, anahtar, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, laptop tarzı yüzlerce ürününüzü taşımayı başarıyoruz.

Kızıltoprak Kurye Hizmeti

Kızıltoprak kurye alanında her zaman en hızlı çözümleri sunuyor, farklı kurye modelleriyle paketinizin aciliyetine en uygun seçimi yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Normal kurye ile mesai saatleri içinde taşıma yapıyor, en ekonomik modelimiz olarak en uzak noktalara arasında dahi 3 saat içinde paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz. Daha acil gönderileriniz için ekspres kurye ile öne çıkıyor, normalden iki kat daha hızlı taşıma yaparak teslimat sürelerimizi 90-120 dakikaya indiriyoruz. Çok daha aciller içinse Vip kurye ile teslimat sürelerimizi 45-60 dakikaya kadar düşürebiliyoruz.

Kızıltoprakgenelinde kurye hizmetlerimiz aynı zamanda fiyat avantajı sağlamaktadır. Daima bölgemizin en ekonomik kuryesi olmayı başarıyoruz. Gerek fiyat bilgisi gerek merak ettikleriniz gerekse randevu talepleriniz için çağrı merkezimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp