İçeriğe geç

Kısıklı Kurye

Kısıklı Kurye

Kısıklı kurye hizmetlerimizle Üsküdar’ın en kalabalık mahallelerinden birisinde yeni nesil taşımacılık yapıyoruz. Yaklaşık 30 bin nüfusu bulunan mahallemiz sürekli kalabalıklaşmaya devam etmektedir. Ayrıca yüzlerce işletmeye, kamu kurumuna, özel kuruma, ofise ve iş merkezine de ev sahipliği yapmaktadır.

Yılın her dönemi hareketli bir yaşantıya sahip olan mahallemizde her gün farklı adresler arasında taşınması gereken binlerce paket ortaya çıkmakta ve firmamız yıllardır bütün paketleri istenen adresten alıp belirtilen adrese teslim etmektedir. Hızlı, kaliteli, güvenli ve ekonomik çözümleriyle en çok tercih edilen Kısıklıkurye olmaktadır.

Kısıklı kurye hizmetlerimizle her zaman fark yaratıyoruz. Alanında eğitimli, deneyim sahibi, bilgi birikimi yüksek, özverili ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyor, kendimizi sürekli geliştirerek çağdaş kurye deneyimi vadediyoruz.

İstanbul’un otogarları, garları, limanları, gümrük noktaları, havalimanları ve diğer bütün alanları kapsama alanımızdadır. Tamamı modelli, özel taşıma alanlarına sahip, bakımları aksatılmadan yapılan ve donanımlı araçlarımızla sahadayız. Böylece fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor, matbuat gibi toplu dağıtım, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, bilet, anahtar, laptop tarzı bütün gönderilerinizi taşımayı da başarıyoruz.

Kısıklı Kurye Hizmeti

Kurye hizmetlerinin bölgemizde bu kadar fazla kullanılmasının en temel nedeni hızlı olmasıdır. Firma olarak Kısıklı kurye alanında farklı kurye seçenekleriyle paketinizin aciliyet durumuna en uygun çözüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Motor kurye modellerimizle maksimum 180 dakikada en uzak noktalara dahi teslimat yapıyoruz. Çok daha acil paketlerde teslimat sürelerimizi 45-60 dakikaya kadar düşüren alternatifler sağlıyoruz.

Mahallemizde firmamızın yoğun tercih edilmesindeki etkenlerden bir diğeri de güvenli olmamızdır. Profesyonel ekibimizce paketlerinize en az sizler kadar özen gösterilmekte, hiçbir yıpranma, kaybolma, hasar alma, dağılma, karışma gibi risklere mahal verilmeden, güvenle alınıp teslim edilebilmektedir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp