İçeriğe geç

Kıraç Kurye

Kıraç Kurye

Kıraç kurye uygulamalarımızla Esenyurt’un merkezi mahallelerinden birisi olan Kıraçile bütün İstanbul geneli arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Özellikle son dönemde kurye talebi çok daha artmıştır. Değişen ve gelişen yaşam standartları neticesinde geleneksel taşıma yöntemleri yetersiz kalmış ve insanlar çok daha hızlı şekilde hizmet almayı tercih eder olmuştur.

Firma olarak ilk günden bu yana kaliteli, hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunmaya çalışıyor, her operasyonumuzda standartlarımızı daha üst seviyelere taşıyoruz. En kaliteli hizmeti almak isteyenleri birinci sınıf ekiple tamamı modelli, bakımlı, donanımlı araçlarımızla karşılıyoruz. Daima dünya standartlarında taşıma hizmetleri için kendinizi sürekli geliştiriyor, her defasında daha iyisi için azim ve kararlılıkla çalışıyoruz.

Mahallemiz içinde herhangi bir noktadan başka bir noktaya gitmesi gereken paketiniz olabilir. İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu yakasındaki herhangi bir adres ile Kıraç arasında taşıma gereksiniminiz olabilir. Göndermek ya da almak istediğiniz bütün paketlerinizi adınıza özveriyle taşıyabiliyor, en iyi Kıraç kurye hizmetini en hızlı şekilde sağlıyoruz.

Güvenli şekilde fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Taşımacılığını yaptığımız ürünleri sadece bunlarla sınırlandırmıyor, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi bütün ürünlerinizi de taşıyoruz.

Kıraç Kurye Hizmeti

Kıraç kurye çözümlerimizle yoğun İstanbul trafiğine takılmıyoruz. Karmaşık yollarda ve adresler arasında kaybolmuyor, bütün mahallemize hâkim bir ekiple, yeni nesil teknolojilerle adres bulmada büyük başarı gösteriyoruz. Böylece teslimat sürelerimizi son derece kısaltıyoruz.

Farklı motor kurye çeşitleriyle öne çıkıyor, en yavaş denilebilecek kuryemizle maksimum 3 saatte teslimat yaparken daha hızlı modelimizde 45 dakikaya kadar indirebiliyoruz.

Mahallemiz genelinde aynı zamanda en uygun fiyat avantajıyla öne çıkıyor, paketlerinizin taşınacağı mesafeye, paket özelliklerine ve kurye modeline göre fiyat tespiti yapıyoruz. 7/24 hizmet almanızı sağlıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp