İçeriğe geç

Kilyos Kurye

Kilyos Kurye

Kurye hizmetinde sunulan hizmetin her zaman kaliteli olması gerekmektedir. Sunulan hizmetin kaliteli olabilmesi için işletme bünyelerinde bazı özelliklerin olması gerekmektedir. Bu özellikler;

  • Teknoloji kullanımı,
  • Çalışanların tecrübesi,
  • Hız,
  • Güvenilirlik vb.

bu özelliklere sahip olan işletmeler her zaman kaliteli ve deneyimli bir hizmet sunarak siz müşterileri memnun etmektedir. Biz Kilyos kurye işletmesi olarak bünyemizde bu özelliklerin hepsini bulundurmak suretiyle hizmetimizin kalitesini artırarak siz müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

İşletme olarak sunduğumuz hizmet için siz müşterilerimize her zaman mümkün olan en uygun uygun fiyatlar çıkarmaktayız. Uygun fiyat çıkarabilmek için muhasebe elemanlarımız ile devamlı olarak toplantılar ve araştırmalar yapmaktayız. Bu araştırmalar sayesinde her zaman piyasanın altında fiyatlar çıkartarak siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Kilyos Kurye Hizmeti

Moto kurye sektöründe hizmet veren işletmemiz son derece güvenilir bir hizmet vermektedir. Kilyos kurye olarak kullandığımız motorların taşıma alanlarını tamamen köpükler ve yumuşak zeminlerle kapladığımız için kuryelerinize en ufak bir zarar gelmemektedir. Her türlü darbeye dayanıklı hale gelen taşıma haznelerimiz sayesinde kuryeleriniz son derece korunaklı bir ortamda sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sayede bizden aldığınız hizmetin güvenilirliği artmakta ve işletmeolarak siz müşterilerimizin her zaman memnuniyetini kazanmaktayız. Sizler de güvenilir bir kurye hizmeti almak istiyorsanız mutlaka işletmemize ulaşmalısınız.

Kilyos kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hizmetin her zaman daha hızlı olması için çalışmaktayız. Sunduğumuz hizmetin daha hızlı olabilmesi için işletmemiz bünyesinde birçok özellik bulundurmaktayız. Örneğin kurye hizmeti esnasında kullandığımız motorların alımlarını yaparken yüksek modelli olanlarını tercih ediyor ve periyodik bakımlarını devamlı olarak yaptırıyoruz. Bu motorları kullanacak olan kuryelerimizi işe alırken birçok testten geçirmek suretiyle şoförlük deneyimlerini ölçüyoruz. Bu sayede en iyi şoförlüğü bulunan kuryelerin işe alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizler de bu özelliklere göz attığınız zaman kurye sektöründe en kaliteli hizmet veren işletmemize ulaşmak suretiyle kaliteli, deneyimli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Bizden aldığınız hizmet karşısında pişman olmayacaksınız.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp