İçeriğe geç

Kemerburgaz Kurye

Kemerburgaz Kurye

Kemerburgaztarih boyunca İstanbul’un ilgi çeken yerlerinden birisi olmuştur. Geçmişte daha çok mesire yeri olarak kullanılan bölge son dönemde seçkin yerleşim yerlerinden birisi haline gelmiş, deniz havası, yeşilliği ve sakinliğiyle ilgi odağı olmuştur.

Sürekli bir değişim ve gelişimin olduğu bölgemizde yeni nesil taşıma yöntemlerine ihtiyaç olmaktadır ve Kemerburgaz kurye çözümleri şu an için bunlara en uygunu bulunmaktadır. Firmamız bölgemizde profesyonel kuryeliğin değişmez adresi olup hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Kuryelerimiz daima gerek semtimiz içindeki adresler arasında gerekse semtimizle bütün bir İstanbul arasında taşımacılık yapmaktadır.

Kemerburgaz kurye uygulamalarımız daima hızlı, kaliteli, güvenli ve ekonomik olmalarıyla öne çıkmaktadır. Böylece herhangi bir noktadan başka bir noktaya paketi gitmesi ya da bir yerden kedisine paketi gelmesi gereken müşterilerimiz bizlerle iletişime geçmektedir. Alanında deneyimli, eğitimli, bilgi birikimi yüksek ve gelişime açık ekibimiz bütün talepleri fazlasıyla karşılamaktadır.

Uzman ekibimizle fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi bin bir ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yine ehliyet, ilaç, evrak, paket, yemek, çikolata, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve daha yüzlerce farklı paketi güvenle taşıyoruz.

Kemerburgaz Kurye Hizmeti

Her zaman en ekonomik Kemerburgaz kurye olma gayesiyle çalışıyor, bütçe dostu fiyat avantajlarımızla fark yaratıyoruz. Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin taşınacağı mesafeye, paketinizin eni, boyu, yüksekliği ve ağırlığına, kurye türüne ve güzergahtaki ekstralara göre belirliyoruz. Her zaman en iyi fiyatlı kurye desteği için bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Kemerburgaz’ın en hızlı kuryesi olarakfarklı kurye çeşitlerini tercihe açıyoruz. Kurye çeşitlerimizin taşıma zamanları, teslim alma ve teslimat süreleri, ücretleri, hızları birbirinden farklıdır. Fakat tamamında en kaliteli çözümlerin değişmez adresi oluyoruz. Bölgelere göre teslimat sürelerimiz farklılaşabilse de en uzak noktalara dahi maksimum 180 dakikada teslimat yapmayı başarıyor, çoğu kez çok daha hızlı taşımacılık yapıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp